Niedziela – 02 LUTY 2020 ROKU – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro wsp. św. Błażeja BM – błogosławieństwo św. Błażeja poświęconymi świecami.
    w środę wsp. św. Agaty – poświęcenie wody i chleba w czwartek wsp. św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca Msza o powołania Kapłańskie i zakonne I piątek miesiąca Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z nabożeństwem. W kaplicach o 15.30 w Dankowie o 17.00 spowiedź pół godziny wcześniej.
  3. W przyszłą Niedziele XXVIII Światowy Dzień Chorego tradycyjnie zbiórka ofiar do puszek na „ Betel” przeznaczona na domy dla niepełnosprawnych sierot społecznych i prowadzenie działalności w śród chorych i niepełnosprawnych. Z tej okazji również na sumie będziemy modlić się w sposób szczególny za chorych – błogosławieństwo Lurdzkie Najświętszym Sakramentem. Prosimy o ile to możliwe przywieźć chorych do kościoła.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania rozpoczyna się Mszą św. wtorek klasa 6 czwartek klasa 7 piątek klasa 8 i szkoła średnia.
  5. Spotkanie Żywego Różańca w poniedziałek po Mszy wieczornej.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. sobotę o 10.00 na salce przy plebanii.
  7. Do nabycia „ Niedziela” w cenie 6 zł.