DZIEŃ KOBIET W SANKTUARIUM DANKOWSKIM 08.03.2020 r.

Wszyscy dobrze wiemy, że kobiety trzeba zauważać i doceniać zawsze. Jednak jest taki szczególny dzień kiedy chcemy wszyscy pamiętać o płci pięknej. W tym roku Dzień Kobiet przypadł w niedzielę. Dlatego w Naszym Sanktuarium na wszystkie Panie czekała niespodzianka. Starsi Ministranci przygotowali specjalne cytaty i wiele myśli na temat kobiet. Niektóre poważne inne z humorem. Ks. Proboszcz ułożył piękne życzenia, które po każdej Mszy Św. składaliśmy wszystkim obecnym Panią. Niech każda Kobieta cieszy się – mówił Ks. Proboszcz w ogłoszeniach – Bożym Błogosławieństwem, zdrowiem i szacunkiem od nas mężczyzn nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok. Każda Kobieta powinna w swoim życiu naśladować Matkę Bożą.
             Dzisiejszy dzień był w Naszym Sanktuarium wielkim dziękczynieniem Panu Bogu za wszystkie Kobiety. Jak wyglądałby świat bez kobiet? Za piękno, dobroć, macierzyńskie poświęcenie dziękujemy wszystkim Kobietom. Oczywiście nie zabrakło modlitwy w intencji Kobiet przez cały dzień.
             Na koniec każdej Mszy św. Ministranci rozdawali wszystkim obecnym Panią ruloniki z sentencjami i cukierki które ufundował ks. Proboszcz za co serdecznie dziękujemy.
Niech dobry i miłosierny Bóg błogosławi każdej Kobiecie naszej parafii, a Matka Boża – najpiękniejsza Niewiasta otacza płaszczem Swej opieki!
Szczęść Boże!