Niedziela – 29 MARCA 2020 ROKU – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W tym tygodniu I – czwartek m – c Msza św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne,
I – piątek m-c Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa tylko w Dankowie nie będzie w kaplicach, I – sobota m-c Msza św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryj Panny.
Za tydzień w niedziele będziemy przeżywać Niedziele Palmową Męki Pańskiej

2. Ze względu na panującą sytuacje w czasie Mszy św. również pogrzebowych nie może być więcej osób w kościele jak tylko 5 nie licząc odprawiających i posługujących. Dlatego prośba aby przychodzili tylko najbliżsi z wyznaczonych intencji, tak w tygodniu jak i w niedzielę. Z tej też racji Msze św. będą odprawiane o 17.00, 17.30 i 18.00 prosimy, aby na następną Mszę wchodzili uczestnicy po wyjściu z kościoła uczestników ze Mszy wcześniejszej.

• Spowiedź św. będzie sprawowana następująco od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 – 11.00 oraz od 17.00 – 19.30. Jeśli będzie ciepło pogodnie to spowiadać będziemy na dworze, po spowiedzi będziemy udzielać komunii św. co 15 minut, w czasie odprawiania Mszy św. co pół godziny, też zachowując limit osób 5.
    W celu uniknięcia nagromadzenia większej liczby proponujemy podział na poszczególne dni:
    Poniedziałek – Danków,
    Wtorek – Szyszków, Rębielice Królewskie Brzózki,
    Środa – Rębielice Szlacheckie,
    Czwartek – Albertów, Troniny, Chałków,
    Piątek – Zbrojewsko i Natolin,
    Sobota – Lipie
  • Prosimy o mobilizacje i przychodzenie w wyznaczone dni, a także o poinformowanie osób które nie mają dostępu do strony.
    Zawieszone jest odprawianie rekolekcji nabożeństw i poświęcenia wody.
  1. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego z Lipia 1480zł, kilka osób z parafii 670zł, oraz na „utrzymanie” parafii z Lipia 200zł, z Dankowa 100zł, ze Zbrojewska 2x100zł
  2. Do nabycia Paschaliki po 10 zł i „ Niedziela” po 6 zł