Niedziela – 19 KWIETNIA 2020 ROKU – II NIEDZIELA WIELKANOCY czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

II Niedziela Wielkanocna
Czyli Miłosierdzia Bożego

1. Dziś po każdej Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  2. W czwartek Uroczystość św. Wojciecha BM – głównego Patrona Polski. W piątek święto św. Marka Ewangelisty po Mszy Św. o 18.00 modlitwy błagalne o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  3. I Komunia Św. w naszej Parafii planowana jest na 27 września – jeśli sytuacja epidemiologiczna się ustabilizuje.
  4. Z racji nowego rozporządzenia Rządu RP od jutra we Mszach Św. może uczestniczyć więcej osób – 1 osoba na 15m2 powierzchni Kościoła. W Dankowie i w Rębielicach Szl. Do 20 osób. W Natolinie i Albertowie do 10 osób. Pamiętamy o zachowaniu stosownej odległości od siebie.
  5. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Parafii w tym trudnym czasie: Rębielice Szl. 200. Rębielice król. 100. Danków 200. Lipie 3×100 i 300zł.
  6. Wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej naszej Dankowskiej Pani i Świętych Patronów.