Niedziela – 17 MAJA 2020 ROKU – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek wtorek i środę o 17.30 nabożeństwo błagalne z procesją do krzyża przed plebanią potem Msza Św.
  2. Dziś po sumie spotkanie z Rodzicami dzieci Komunijnych.
  3. Jutro 18 maja – 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Po Mszy Św. i nabożeństwie majowym przejdziemy pod pomnik św. Papieża odmówimy Litanie do Niego i odśpiewamy „Barkę”. Prosimy przynieść kwiaty i znicze pod pomnik. Bóg zapłać rodzinie Juszkiewicz z ul. Kasztanowej za całoroczną troskę i opiekę nad pomnikiem.
  4. W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego, a w przyszła Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w przyszłą niedzielę po 16.00.
  6. W związku z łagodzeniem przepisów związanych z epidemią w kościołach w Dankowie i Rębielicach Szl. Może być do 30 osób w Natolinie i Albertowie do 15 osób – zachowajmy odległość i należy być w maseczkach.
  7. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Parafii: Lipie 200 150 100. Danków 200 2×100. Rębielice Król. 100.
  8. Do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” po 6 zł.