Niedziela – 07 CZZERWCA 2020 ROKU – UROCZYSTOŚC TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Dziś o godzinie 12.00 Msza św. w I rocznice Komunii św. Rodzicom dzieci Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła , kwiaty, sprzątanie wokół i koszenie trawy.
  2. Jutro wspomnienie św. Jadwigi Królowej w sobotę św. Antoniego z Padwy.
  3. W Rębielicach Szlacheckich trwa Nowenna do św. Antoniego o godz. 19.00. Odpust w przyszłą Niedzielę o godzinie 12.00 .
  4. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało Msze św. w Dankowie o godzinie 8.00 11.00 i 16.00 w kaplicach będzie wyjątkowo w tym roku o godzinie 9.30 ze względu na epidemię.
    Zapraszamy szczególnie na 11.00 całą parafię, asystę, ministrantów, strażaków. Po tej Mszy procesja do 4 ołtarzy wokół Kościoła i na wałach.
    Przez oktawę również procesja wokół Kościoła z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa , a w Niedzielę po sumie.
  5. Bardzo prosimy mieszkańców Lipia i Dankowa na środę od godziny 15.00 do posprzątania trasy , a więc trzeba przynieść grabie szczotki.
  6. Bóg zapłać za ofiary Lipie – Częstochowska 200 zł i wczorajszym nowożeńcom 800 zł i kwiaty do Kościoła
    7.  Spotkanie ministrantów i lektorów we wtorek po Mszy o 18.00

8.Do nabycia Niedziela.