Niedziela 14 CZERWCA 2020 ROKU – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

XI Niedziela Zwykła

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała – zachęcamy do liczniejszego udziału o godz. 18.00 Msza Św. i procesja wokół Kościoła. Zakończenie w Czwartek o godz. 18.00 z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. w kaplicach o godz. 16.30 w Dankowie o 18.00 z procesją wokół Kościoła. W tym dniu nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W tym dniu również ks. Abp Wacław Depo o 20.30 w katedrze poświęci diecezję Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. My uczynimy to po Mszach Św.
  3. W sobotę wsp. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. Przygotowanie dzieci do I komunii Św. wtorek i środa o godz. 16.00 przy Krzyżu.
  5. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: nowożeńcy Janeczek – Sieja 400zł, Zbrojewsko 200zł, Danków 200zł, Lipie Kasztanowa 100zł.
  6. Do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.