Niedziela 21 CZERWCA 2020 ROKU – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś suma ku czci św. Jana Chrzciciela o godzinie 11.00 w kościele w intencji mieszkańców Lipia.
  2. W środę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  3. W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa na Wałach po niej Msza św. na zakończenie roku Roku szkolnego dla Z Sz P w Lipiu i Rębielicach Szl. Możliwość spowiedzi w czasie Drogi Krzyżowej
  4. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom i mieszkańcom Lipia Kotas – Karasińska za kwiaty do kościoła i ofiarę 300 zł narzeczonym Ślązak – Kulejewska 500zł i pewna rodzina 500zł.
  5. Spotkanie dzieci do I Komunii we wtorek i czwartek od godziny 16.00.
  6. Pan Marek Komorowski zrezygnował z funkcji kościelnego i grabarza. Za prace i służbę w naszej parafii – Bóg zapłać. Od 1 lipca funkcję grabarza i opiekuna cmentarza będzie pełnił pan Dawid Pawelec z Zimnowody, natomiast do czasu znalezienia nowego kościelnego kościołem będzie się opiekował pan Grzegorz Wachowiak z Chałkowa. Chętnych do tej pracy prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza. Decyzję o zatrudnieniu nowych pracowników podjęła jednogłośnie Rada Parafialna.
  7. Bóg Zapłać firmie Konopka za gratisowe wykonanie 2 ławek przy kaplicy św. Józefa i 3 na Drodze Krzyżowej, a panu Przemkowi Kiepura za słupki tak zwane pachołki ochronne pzy wjeździe na parking do kaplicy.
  8. W przyszłą niedziele poświęcenie pól
    16.00 Rębielice Królewskie
    16.30 Troniny
    17.00 Lipie
    17.30 Danków
    17.15 Szyszków i Zbrojewsko
    17.45 Rębielice Szlacheckie. i Brzózki
    18.15 Albertów i Natolin.
    9. Do nabycia „ Niedziela „ po 6 zł