Niedziela 28 CZERWCA 2020 ROKU – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś poświęcenie pól.
  2. Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca na Stolicę Apostolską. Dzień imienin ks. Pawła – Msza Św. w Jego intencji o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada:
    I czwartek miesiąca – Msza Św. o powołania kapłańskie i zakonne. O godz. 23.00 Godzina święta – przed I piątkiem miesiąca. Sam Pan Jezus prosił przez Małgorzatę Marię Alacoque francuską mistyczkę, aby w tej godzinie czuwać i adorować Najświętszy Sakrament. Jest to godzina szczególna godzina opuszczenia Jezusa przez apostołów w Ogrodzie Oliwnym. Pan Jezus obiecuje wszystkim, którzy będą mu towarzyszyli w tej godzinie szczególne łaski.
    I piątek miesiąca – Msze Św. o 16.30 w kaplicach i o 18.00 w Dankowie. Spowiedź pół godziny wcześniej.
    I sobota miesiąca – Msza Św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę I Komunia św. o godz. 11.00 – prosimy aby w miarę możliwości przychodzić w tym dniu na inne Msze Św., aby zostawić miejsce dla dzieci i ich rodzin. Sprzątanie Kościoła i koszenie trawy na wałach w piątek od godz. 9.00. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę godz. 10.00 i od 17.00 – 17.30 – dla pozostałych.
  5. Spotkanie dzieci I komunijnych wtorek i czwartek o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę porządek Mszy św. zwykły, a od niedzieli 19 lipca wakacyjny: Danków 8.00, 11.00 i 16.00. Natolin i Rębielice Szl. 9.30, a Albertów 12.15.
  7. Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za wystrój Kościoła.
  8. Z uwagi na zmianę grabarza prosimy aby miejsca zarezerwowane dokładnie oznakować np. przez ogrodzenie czy rabatkę kwiatową.
  9. Do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” po 6zł.