Rajd rowerowy Ministrantów 01.07.2020r.

              W dniu 01 lipca 2020 roku razem z Ministrantami naszej Parafii – prawie 20 osób – pojechaliśmy na rajd rowerowy. Chcieliśmy wspólnie spędzić czas. O godz. 9.00 miała miejsce zbiórka na parkingu przy Plebani. Po modlitwie i sprawach organizacyjnych wszyscy ruszyli w drogę. Trasa nie była trudna: Lipie – Albertów – Wapiennik – Lindów – Szyszków – Rębielice Szlacheckie – Treoniny. W czasie rajdu nawiedziliśmy Kościół pw. Zesłania Ducha Św. w Lindowie. Po krótkiej modlitwie i odpoczynku ruszyliśmy dalej. Najciekawszym odcinkiem była droga od mostu w Rębielicach Szlacheckich przez las, aż do Tronin. Na zakończenie w Gminnym Ośrodku na Troninach zrobiliśmy ognisko. Były kiełbaski i coś słodkiego. Gdy wszyscy się wzmocnili i odpoczęli kolejnym punktem były różne konkurencje i zabawy. To był bardzo miło spędzony czas.
           W tym miejscu jako duszpasterze Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika na czele z ks. Proboszczem bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Lektorom i Ministrantom za ich piękną służbę w ciągu roku przy Ołtarzu. Zawsze możemy na nich liczyć i są dumą naszej Parafii. Wszystkim życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Pamiętajcie o Kościele w wakacje – no ale naszym Lektorom i Ministrantom nie trzeba tego przypominać!