Niedziela 05 LIPCA 2020 ROKU – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś o 11.00 22 dzieci przyjmie I Komunie świętą . Przez cały tydzień dzieci przychodzą na godzinę 18.00 a w przyszłą niedzielę na 11.00

1. Rodzicom dzieci dziękujemy z przygotowanie dzieci duchowo za przygotowanie Kościoła – gruntowne sprzątanie i wystrój za koszenie trawy sprzątanie wokół koscioła parkingów i kaplicy św. Józefa – Bóg zapłać. ks. Pawłowi i pani Magdzie – Bóg zapłać za przygotowanie dzieci.
  2. Na następną niedzielę prosimy o wystrój kościoła z tak zwanej kolejki.
  3. W przyszłą niedzielę porządek Mszy św. jeszcze normalny ale od niedzieli 19 lipca – wakacyjny
  4. Ponawiamy prośbę o oznakowanie zarezerwowanych miejsc na cmentarzu w sposób widoczny, ogrodzenie czy rabatka kwiatowa. Groby które mają być zlikwidowane – jeśli jest krzyż należy go położyć na mogile lub zgłosić grabarzowi ten fakt.
  5. Bóg zapłać za ofiary na kościół z Albertowa 200 zł i z ul. Nowa 50 zł.
  6. W liturgii w poniedziałek wsp. bł. Marii Teresy Leduchowskiej w środę wsp. św. Jana z Dukli prezbitera a w sobotę święto św. Benedykta Opata – patrona Europy
         7. Do nabycia „ Niedziela „ po 6 zł