Niedziela 12 LIPCA 2020 ROKU – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W liturgii wspominamy: poniedziałek- św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w środę – św. Bonawentury, w czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. W piątek Msza Św. o Miłosierdziu Bożym i Koronka.
  2. Od przyszłej niedzieli Msze Św. będą odprawiane w porządku wakacyjnym: Danków 8.00 11.00 i 16.00 Natolin i Rębielice Szlacheckie 09.30, a Albertów 12.15.
  3. W sobotę obraz Matki Bożej Dankowskiej nawiedzi Albertów i rozpocznie się Nowenna przed Odpustem św. Anny. Obraz prosimy zabrać z kapliczki św. Jana w Lipiu i przewieźć do Albertowa do kaplicy na 19.00 – gromadzimy się przed kaplicą – nie będzie procesji.
  4. Zbliża się Doba Eucharystyczna 23.07. – prosimy aby zapisywać się na adoracje w nocy w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości adoracji Pana Jezusa. Program dostępny na stronie internetowej.
  5. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: Lipie 1000zł Brzózki 200 i Rębielice Królewskie 200zł.
  6. Apelujemy o segregowanie śmieci na cmentarzu a o ile jest to możliwe o zabieranie do domów, aby było mniej w pojemniku przy cmentarzu.
  7. Spotkanie dla chłopców po I Komunii św. którzy chcą zostać Ministrantami we wtorek o godz. 17.00 w Kościele.
  8. Zachęcamy do nabycia tygodnika katolickiego „Niedziela” po 6 zł i „Moje Pismo Tęcza” dla dzieci po 5zł.