Niedziela 19 LIPCA 2020 ROKU – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś rozpoczyna się 21 Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa. W przyszłą Niedzielę na wałach Msza św. z poświęceniem pojazdów o godz. 11.00. Będzie można nabyć breloczki, naklejki i rybki do samochodów. Do puszek będzie zbiórka dla MIVA Polska – wsparcie misjonarzy pod hasłem 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy.
  2. W Albertowie przez tydzień o 19.00 Msza św. i nowenna do św. Anny – odpust w Albertowie w przyszłą Niedzielę o 12.15.
  3. W tym tygodniu w liturgii w środę św. Marii Magdaleny w czwartek święto św. Brygidy w
    sobotę święto św. Jakuba Apostoła.
  4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół Lipie Częstochowska 300 zł i Albertów 100 zł.
  5. Do nabycia „ Niedziela” w cenie 6 zł.
  6. Na You Tube można obejrzeć nowy filmik o naszym Sanktuarium – wpisujemy „Sanktuarium w Dankowie”
  7. We czwartek 23 lipca o 7.00 rozpoczęcie Doby Eucharystycznej w naszej parafii. Program w gablotkach i na stronie internetowej – prosimy o liczny udział. Dobrze byłoby by osoby
    zapisywały się na adorację zwłaszcza w godzinach nocnych.
  8. Do nabycia „Niedziela” po 6 zł