Niedziela 02 SIERPNIA 2020 ROKU – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów, czwartek – święto Przemienienia Pańskiego, sobota – św. Dominika.
  2. I czwartek miesiąca: po Mszy Św. Nabożeństwo i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne, a o 23.00 Godzina Święta.
    I piątek miesiąca: Msza Św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo. W Natolinie i Albertowie o 16.30 w Dankowie o 18.00, a w Rębielicach Szl. O 19.00. spowiedź pół godziny wcześniej.
  3. W sobotę obraz Matki Bożej Dankowskiej nawiedzi Natolin i rozpocznie się Nowenna do św. Maksymiliana Marii Kolbego. Prosimy przyjechać po obraz o 18.45 a o 19.00 powitanie przed kaplicą(nie będzie procesji).
  4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: Lipie- Wiśniowa 100, z Konina 200 oraz nowożeńcy Psik-Fiszer 300 i za kwiaty do Kościoła. Za tydzień prosimy rodziny z kolejki.
  5. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek ochronnych w Kościele w czasie nabożeństw.
  6. Do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” po 6 zł.