NIEDZIELA 16 SIERPNIA 2020 ROKU – XX NIEDZIELA ZWYKŁA.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc ofiarom tragedii w Libanie.
  2. Od jutra rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: jutro – św. Jacka, czwartek – św. Bernarda, piątek – św. Piusa X , sobota – NMP Królowej.
  4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: Danków 150, pewna osoba 200. Bóg zapałać nowożeńcom za wystrój kościoła i ofiarę 200zł.
  5. Ze względu na zagrożenie epidemią i duże rygory sanitarne w tym roku nie odbędzie się tradycyjna pielgrzymka piesza na Jasną Górę. Prosimy udać się do Częstochowy na 26 sierpnia indywidualnie.
  6. Prosimy aby parkując samochody przy kościele nie tarasować możliwości przejazdu. W ubiegłą niedzielę była nieprzyjemna sytuacja, kiedy nie mogła wjechać karetka pogotowia z pomocą do chorej. Przypominamy o konieczności zakładania maseczek w Kościele.
  7. Do nabycia „Niedziela” po 6 zł.