Niedziela 11 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś w naszej parafii Odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Suma odpustowa z procesją o godz. 12.00 – zapraszamy.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 11.30 w tygodniu ok. godz. 17.30 a w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.30.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, środa – św. Małgorzaty Marii Alacoque, czwartek – św. Teresy z Avilla, piątek – św. Jadwigi Śląskiej i 42 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na papieża, sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego.
  4. W przyszłą niedziele ks. Łukasz obchodzi imieniny. Msza Św. w jego intencji na sumie o godz. 11.00.
  5. Przyjmujemy na wypominki: roczne 40zł, półroczne – 20zł, Oktawalne 5zł –od osoby. Jednorazowe ofiara dobrowolna.
  6. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: Lipie Parkowa 2×200 Albertów 400zł, Zbrojewsko 100zł.
  7. Zostały odnowione kolejne 2 sztandary procesyjne, drzewce do sztandarów i baldachimu – koszt 20 tys. Zł. Oddano jeszcze 3 pozostałe będą odnowione na Wielkanoc.
  8. Ks. Paweł składa podziękowania wszystkim za udział w pogrzebie jego taty śp. Romana Bila. Za zamówione Msze Św. modlitwę kwiaty i wyrazy współczucia.
  9. Do nabycia Niedziela – ciekawy artykuł o Słudze Bożym Carlo Acutis 15 latku który zostanie wyniesiony na ołtarze.
  10. Dziś zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  11. Obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek w Kościele przed nim i na cmentarzu.