NIEDZIELA 01 LISTOPADA 2020 ROKU – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYC

1. Dziś Msze św. tylko w kościele w Dankowie
2. Jutro Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msza św. o   9.00 po niej na wzór procesji we Wszystkich Świętych Modlitwy z wypominkami    jednorazowymi.
O 16.30 codziennie a w przyszłą niedzielę o 10.30 wypominki oktawalne z    Różańcem z Zmarłych po nich Msza św. oktawalna.
3. Stolica Apostolska Udziela w tym roku możliwość zyskania Odpustu za zmarłych przez cały miesiąc listopad pod warunkami zwykłymi – nawiedzenie cmentarza lub kościoła modlitwa za zmarłych i w intencjach papieża wolność od przywiązania do grzechu komunia św. starsi mogą zyskać ten odpust na sposób duchowy. Odpust można zyskać za jedną osobę w dniu.

• I czwartek miesiąca modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne Godzina święta o 23:00
    1. I piątek miesiąca Msze św. w kaplicach o 15.30 w Dankowie o 17.00 spowiedź
      pół godziny wcześniej. I sobota miesiąca.
  • Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Bóg zapłać za ofiary na kościół z Dankowa 200zł. i 50 zł. z Lipia – Częstochowska
    100zł. i 60 zł.
  • Przyjmujemy na wypominki