Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 7 XII – 13 XII 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 7.12.      św. Ambrożego biskupa i doktora Kościoła

     16:30 1+ Henrykę Smorąg – od Jęsiorów i Kasprzaków ze Zbrojewska

              2+ Wiesława Graniczkę – od Józefa i Piotra z rodzinami. 

     17:00 1 + Małgorztę Horawik i dusze w czyśćcu cierpiące.

              2 + Zdzisława Ujmę – od Eryka i Oli Pawełoszek z dziećmi i pracowników ujęcia wody w Krzepicach

              3+ Józefa Dądela – od Bogusławy Rajcy z rodziną i Zakładu Pogrzebowego ,,Necro”

WTOREK 8.12.       Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny

      9:00 + Janinę Kowalczyk – od Łucji Staszkiewicz z rodziną, firmy ,,MI-Trans” i Kombinatu Lipie

      17:00 1 + Mariana, Kazimierza, Zofię, Adama Wester

               2 + Bogdana Ladra – od rodziny Wester

15.30 Rębielice Szlacheckie +Władysława Szczepaniaka – od córki Barbary z rodziną

15:30 Natolin + Mieczysława Brzóskę – od rodziny Zająców ze Zbrojewska

15:30 Albertów + Konrada Fiszera – od rodziny Wąsów i Jolanty Ryszka z dziećmi.

 ŚRODA 9.12.    

     16:30 1+ Longinę Konc – od sąsiadów Westerów

              2+   Genowefę Król – od kuzynki Alfredy Woźniak z rodziną i sąsiadów Kuców i Antoniaków

     17:00 1 + Halinę Guc – od Sabiny i Tadeusza Heluszków z rodziną.

              2 + Barbarę w r. śm. , Stanisława, Zofię Krystek, zmarłych z rodziny Krystków.

              3 + Janusza Wychowskiego – od sąsiadów Gwiździel

CZWARTEK 10.12.        

     16:30 1+ Tadeusza Strugacza – od swatów Desperaków i kuzynów Bogdana i Mirka z rodzinami.

              2+ Kazimierza Mońkę – od wnuka Michała z rodziną. 

     17:00 1 + Zenobię, Piotra Grabiec

              2 + Genowefę Bujalską – od rodzin Siejów i Gałków

              3 + Józefę Łosik – od wnuka Grzegorza.

PIĄTEK 11.12.         

     15:30 – 16:30 Spowiedź w Albertowie

     17:00 1 + Halinę Mazik – od Łukasza z żoną Anną z Synem, rodziną Pokorów z Iwanowic i Jurka Gloca

                     z rodziną

              2 + Władysława Szczepaniaka – od sąsiadów Dudków i Kuców.

SOBOTA 12.12.         

      9:00 – 10:00 Spowiedź w Natolinie

      15:30 – 16:30 Spowiedź w Rębielicach Szlacheckich

     17:00 1 + Krzysztofa Woźniaka – od Jadwigi Pyrgiel z Dawidem oraz barbary, Justyny i Oli.

              2 + Krzysztofa Bratowskiego w 4 r. śm. Julię i Bronisława Ślązaków, zmarłych z rodzin Bratowskich

                     i Szymańskich.

              3 + Marię w 23 r. śm. Michała Kabałów, Henryka Trojaka, zmarłych z rodzin Eljasińskich, Kabałów

                    i Trojaków.

2 NIEDZIELA ADWENTU  13.12.           

8:00 + Mariannę w 17 r. śm., Kazimierza Mrugalskich, Mariannę, Stanisława, Zofię, Stanisława  

           Szczepaniaków, Mariannę, Franciszka Pęcherzów, Zofię, Stefanię, Kazimierza Gancarek.

   9:30  + Grażynę Korczak w 1 r. śm., zmarłych z rodzin Korczak, Szot, Polewczak.

   11:00 Za Parafian

   16:00+ Józefa Wilka w 26 r. śm., Mariannę Jarzecką.

   8:30 Natolin + Zdzisława Kilana w 2 r. śm. – od Żony z rodziną.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Helenę w 20 r. śm., Franciszka. Edwarda, Czesława Kuców, Zofię Majda,

Iwonkę Jackiewicz

   11:30 Albertów + Wandę Heluszka – od wnuka Kamila i swatki Teresy Haniszewskiej.