INTENCJE MSZALNE 21-27.XII.2020r.

INTENCJE MSZALNE 21 XII – 27 XII 2020 r.

PONIEDZIAŁEK 21.12.      

     16:30 1+ Marię Nicpoń z Zimnowody – od rodzin Troczków i Śpiewaków.

              2+ Stanisławę Szymanek – od uczestników pogrzebu. 

     17:00 1 + Roberta Zimoch – od rodzin Czuprynów, Głąbów i Michalaków.

       2 + Stanisława, Leokadię Okuła, Mariana, Annę, Franciszka, Aleksandra Czupryna, Zdzisława

             Mariana Głąb, Dariusza, Leokadię Michalak.

WTOREK 22.12.       

      16:30 1 + Zbigniewa Konc – od chrześnicy Oli Kluszczyńskiej.

               2 + Andrzeja Kowalczyka – od brata Zbigniewa z rodziną.

      17:00 1 + Czesławę Mazik – od rodziny Domagała.

               2 + Jerzego Podgórskiego – od kuzyna Jacka Plaminiaka z rodziną i rodzin Słoninów i Sikorów.

               3 + Zofię Podgórską – od córki Leokadii z mężem.

 ŚRODA 23.12.    

     16:30 1+ Walerego Kistela – od teściowej Kazimiery Grabarz.

              2+  Leonarda Mioduszewskiego – od córki Małgorzaty z rodziną.

     17:00 1 + Annę, Józefa Kasprzaków, Stanisławę, Kazimierę, Andrzeja, Marię, Zofię, Stanisława Międów.

              2 + Kazimierza Włodarczyka – od rodzin Cieślów, Puchałów oraz Wiesławy, Bożenki i Marysi z Kolonii

                    Lisowice.

              3 + Leszka Wąż – od syna Roberta z rodziną.

CZWARTEK 24.12.  Wigilia Bożego Narodzenia     

     9:00  1+ Stanisława Szlązaka – od syna Mariana z rodziną.

              2+ Jana Głowę – od córki Barbary z rodziną.

              3+ Mariannę Słomian – od koleżanek z Drogi Krzyżowej.

     22:00  Albertów   Za parafian, szczególnie z Albertowa i Chałkowa.

     22:00 Rębielice Szlacheckie  Za parafian, szczególnie z Rębielic Szlacheckich i Szyszkowa

     23:00 Natolin  Za parafian, szczególnie mieszkańców Brzózek, Natolina i Zbrojewska.

PIĄTEK 25.12.       Boże Narodzenie 

   0.00  Za parafian.    

8:00 + Danielę Kałuża – od syna Tadeusza z żoną.

   9:30  + Apolonię w 1 r. śm. i Wacława Kasprzak.

   11:00  Za Parafian

   16:00+ Amelkę Musiał, Stanisławę, Kazimierza w 37 r. śm. Zdzisława, Bronisława Łosik, zmarłych z rodzin

            Knop, Łosik i Smolarek.

   8:30 Natolin + Edytę Słomian – od rodzin Ferdynów i Grądysów oraz KGW ze Zbrojewska.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Stanisławę Ślązak – od syna Mariana z rodziną

   11:30 Albertów + Annę w 4 r. śm., Jolantę, Zygmunta i Janusza Koperów, zmarłych z całej rodziny.

SOBOTA 26.12.       Święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika

   8:00 + Władysława Dobosza – od żony Zofii.

   9:30  + Jerzego Deska – od uczestników pogrzebu.

   11:00 Za Parafian

   16:00+ Annę Knop w 23 r. śm. Sabinę, Stanisławę, Stanisława Knop.

   8:30 Natolin + Józefa Juszkiewicza – od rodziny Sporysz.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Genowefę Bujalską – od syna Arkadiusza z dziećmi.

   11:30 Albertów + Mieczysława August, zmarłych z rodzin Egeman i August.

NIEDZIELA  27.12.        Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa   

8:00 + Zygmunta Przygoda – od kuzynek Janiny Matuszowic i Marii Drab z rodzinami.

   9:30  + Krzysztofa, Danielę, Tadeusza Domagała, zmarłych z rodzin Łosik, Wojtyra, Pawelak i Pilarz.

   11:00  Za Parafian

   16:00+ Halinę Guc – od Syna Czesława z rodziną.

   8:30 Natolin + Włodzimierza Dądela – od Janiny i Anny Cieśla z rodzinami i pracowników URB Jankowski.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Joannę Kozacka – od wnuków Grzegorza, Agnieszki i Justyny z rodzinami.

   11:30 Albertów + Antoninę Sieja – od córki Zofii z rodziną.