OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.XII.2020r.

IV NIEDZIELA ADWENTU

1. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia – Msza Święta o 9.00, nie będzie po południu. Zachowajmy postny charakter Wigilii, Pasterka – w kaplicach jednocześnie o 22.00, w Dankowie o 24.00.
  2. W piątek Uroczystość Bożego Narodzenia, w sobotę Święto św. Szczepana  DM – poświecenie owsa, ofiara na uczelnie katolickie. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – w te dni porządek Mszy Św. jak w niedzielę.
  3. Okazja do spowiedzi od 16.15 – 17.00.
  4. Nie wiadomo do końca jak i czy będzie wyglądała kolęda – wizyta duszpasterska. Prosimy w święta przynosić ze sobą w pojemnikach wodę (np. słoiczki), którą będziemy poświęcać po każdej Mszy Św., aby była w każdym domu.
  5. Bóg zapłać za ofiarę 100 zł z Dankowa, 150 zł, ze Zbrojewska i 120 od pewnych osób.
  6. Zakończono szczęśliwie prace przy wymianie i pokryciu dachu na budynkach gospodarczych – garażach przy plebanii.
  7. Planowana jest wycinka wszystkich drzew na cmentarzu, warunek aby właściciele grobów w pobliżu drzewa zrobili zbiórkę pieniędzy – przeciętny koszt wycinki jednego drzewa to 800 – 1000 zł i we własnym zakresie usunęli gałęzie.
  8. Do nabycia Niedziela po 6 zł, za tydzień numer świąteczny z dodatkami w cenie 10 zł.