OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.XII.2020 R.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

1. Wszystkim parafianom, gościom składamy serdeczne życzenia: zdrowych, spokojnych, pełnych nadziei, błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego.
  2. Jutro Święto Św. Szczepana DM – porządek Mszy świętych niedzielny. W niedzielę Uroczystość Świętej Rodziny.
  3. Po każdej Mszy świętej poświęcenie wody, którą przynosimy do kościoła  z domu w pojemnikach.
  4. Z racji pandemii zawieszamy kolędę – wizytę duszpasterską.
  5. Do nabycia ,,Niedziela” po 10 zł.
  6. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w wystroju kościoła; ks. wikariuszom, Panu Grzegorzowi – naszemu kościelnemu, lektorom, Panu Zdzisławowi Konopce za dar choinek, pracownikom firmy Tartak Konopka, Panu Jackowi Majchrzakowi za ich oprawienie, Państwu Świtalskim.
  7. Bóg zapłać rodzinom Płuciennik, Smolarek, Izydorczyk, Knop, Wieczorek, Chałka, Rokosa, Macoch za ofiarę 480 zł na kwiaty do kościoła i pewnej osobie z ul. Parkowej – 200 zł.