Intencje mszalne 4.01 – 10.01.2021 r.

INTENCJE MSZALNE 4 I – 10 I 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 4.01.      

     16:30 1+ Józefa Ferdyna – od Sapińskich, Kondrasów z Łącka oraz Tadka Kasprzaka z rodziną.

              2+ Danielę Buła – od uczestników pogrzebu. 

     17:00  1 + Tadeusza Matyja w 1 r. śm. – od Żony.

       2 + Marka Kłosaka w 1 r. śm. – od Moniki, Marka Warzycha z córkami.

        3 + Zenonę Kłosak – od męża Ryszarda.

WTOREK 5.01.       

      16:30 1 + Kazimierza Jankowskiego – od Anny Kabała z rodziną i rodziny Mszyców.

               2 + Zofię Jankowska – od siostry Danusi z Mężem.

      17:001 + Janinę Kowalczyk – od Tadeusza Wąsik, Marii Pasek z rodziną i rodziny Kołodziejczyków.

               2 + Leokadię Szpora – od uczestników pogrzebu.

               3 + Mariannę Kowalczyk – od rodziny Łyźniaków.

 ŚRODA 6.01    Uroczystość Objawienia Pańskiego.    

     8:00 + Ryszarda w 8 r. śm., Ewę Chęcińskich.

     9:30  + 54 r. śm. Stanisława, Teresę, Ryszarda Gancarek i zm. z rodz. Mazurków i Gancarków.

    11:00  Za Parafian.

               Chrzest Bogusław Juszkiewicz.

               W 18 r. ur. Anny – od rodziców i rodzeństwa.

    16:00 + Józefa Juśkiewicza – od Mariana Mrugacza z rodziną.

   8:30 Natolin + Reginę w 4 r. śm., Edwarda Grucków, Franciszkę, Marię, Jana Szymanków.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Grzegorza w 20 r. śm., Władysławę, Władysława, Stanisława Kuców.

   11:30 Albertów + Jerzego Podgórskiego – od Marka Szczepaniaka z rodzina.

CZWARTEK 7.01     

     16:30 1 + Edytę Słomian – od rodziny Kotarskich i Ireny Kik z Zajączek.

               2 + Włodzimierza Dądela – od kuzyna Krzyśka z rodziną i właścicieli i pracowników firmy AMT.

      17:001 + Zdzisława Łyźniaka – od sąsiadów Brzęczków, Ujmów i Drabów.

               2 + Konrada Fiszera – od koleżanek i kolegów z ,,Amoroso” i ,,Trestorie”.       

PIĄTEK 8.01 

      16:30 1 + Marię Nicpoń z Zimnowody – od rodziny Brzósków.

               2 + Janusza Wilk – od Mamy i brata Dariusza.

      17:001 + Apolonię Kasprzak – od sąsiadów Mrugaczów i Janiny Nowak z rodziną.

               2 + Wacława Kasprzaka – od brata Edwarda z rodziną.

               3 + Kazimierza Włodarczyka – od Ireny Włodarczyk z Nowej Wsi i rodziny Włodarczyków z Goszcze.

SOBOTA 9.01

      16:30 Chrzest Agata Borecka.

      17:001 + Cecylię Macoch – od Róż Różańcowych św. Jana Pawła II.

               2 + Władysława Zająca – od Marii i Józefa Pilśniaków, Rodziny Szczepaniaków z Zajączek, Basi

                      z Katowic i Marii, Jerzego z Krzepic.

               3 + Stanisława Krawczyka – od rodziny Łosików z Zajączek.

NIEDZIELA  10.01        Święto Chrztu Pańskiego  

8:00 + Teodora Mrugalskiego – od Janusza Pijanowskiego z rodziną i Stanisławy Gruczka.

   9:30  + Jana Piksa – od syna Grzegorza.

   11:00  Za Parafian

   16:00 + Eugeniusza Bejm w r. śm. Franciszkę i Jana Puławskich.

   8:30 Natolin + Czesława Mońkę, Teresę, Stefana Jęsior.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Edwarda Świtała, Władysławę i Stefana Kaszów – od rodziny Knop.

   11:30 Albertów + Ryszarda w 20 r. śm., Longinę Nicpoń i zm. z rodziny – od syna Jacka i córki Barbary

        z rodziną.