INTENCJE MSZALNE 18.01 – 24.01.2021 r.

INTENCJE MSZALNE 18 I – 24 I 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 18.01.

16:30 1+ Stanisławę Gruczka – od kuzynek Haliny i Janiny Mielczarek i kuzyna Tadeusza Kasprzaka z  rodziną.

2+ Marię Słomian – od sąsiadów Komorowskich i Macherzyńskich i rodziny Bujak ze Zwierzyńca.

3+ Bogumiłę Macoch – od chrześniaka Michała z rodziną.

17:00  Z racji kolędy za mieszkańców Rębielic Królewskich i Tronin.

18.00 Rębielice Szlacheckie Z racji kolędy za mieszkańców Rębielic Szlacheckich – prawa strona od  Dankowa.

18.00 Natolin Z racji kolędy za mieszkańców Natolina – od kaplicy w stronę lasu.

WTOREK 19.01 Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

17:001  W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin – od rodziny Juszkiewiczów.

2 W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin – od Członków Żywego Różańca w parafii.

3 W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin – od P. Gieni i P. Wiesi.

18.00 Natolin Z racji kolędy za mieszkańców Natolina – od kaplicy do Brzózek.

18.00 Rębielice Szlacheckie Z racji kolędy za mieszkańców Rębielic Szlacheckich – lewa strona od Dankowa.

ŚRODA 20.01

16.30 1 O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Orczak w 18 r. ur. – od Rodziców.

2 W pewnej intencji.

3 W pewnej intencji.

17.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z Osiedla i ul. Częstochowskiej – od Napoleona do ul. Stawowej.

18.00 Rębielice Szlacheckie Z racji kolędy za mieszkańców Szyszkowa.

18.00 Natolin Z racji kolędy za mieszkańców Zbrojewska – od kaplicy do stawów i ci co chodzą do Natolina i Brzóski.

CZWARTEK 21.01 Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

16:30 1 + Sebastiana Pawłowskiego – od rodzin Mrugaczów, Michalaków, Chrzanowskich i Wojtyrów.

2 + Józefa Pawłowskiego – od synowych Anny i Jadwigi z rodzinami.

3 + Aleksandra Czupryna w r. śm., zmarłych z rodz. Czuprynów, Okułów, Głąbów, Michalaków

i Eugeniusza Słomian.

17:00 Z racji kolędy za mieszkańców Zbrojewska (osoby chodzące do Dankowa).

18.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Częstochowskiej – od ul. Stawowej do kapliczki.

18.00 Albertów Z racji kolędy za mieszkańców Albertowa – od Dankowa do Wspólnoty ,,Mamre” i Chałkowa.

PIĄTEK 22.01

16:30 1 + Stanisława Łyźniaka – od swatów: Marii i Mieczysława Nowickich oraz Wioli i Leszka Lupa z rodziną.

2 + Jacka Wielocha – od siostry Beaty z rodziną.

3 + Henryka Trojaka w 4 r. śm. – od najbliższych.

17:00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Częstochowskiej – od kapliczki do Dankowa – lewa strona oraz

ul. Nowa i Kresy

18.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Częstochowskiej – od kapliczki do Dankowa – prawa strona.

18.00 Albertów Z racji kolędy za mieszkańców Albertowa – od Stanisławowa do Wspólnoty ,,Mamre”

SOBOTA 23.01

9.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Czereśniowej, Stawowej i Wiśniowej.

10.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Kasztanowej.

11.00 Z racji kolędy za mieszkańców Lipia z ul. Parkowej i Dworskiej.

17:001 + Feliksa Pawelca – od bratanicy Haliny Rabenda.

2 + Józefa Gancarka – od wnuczki Agaty z rodzina.

3 + Mariannę Troczka – od Katarzyny i Wojciecha Olejnik z dziećmi oraz Magdaleny Więcławik z rodziną.

NIEDZIELA  24.01

8:00 + Ireneusza Zawisza w 4 r. św., zmarłych z rodzin Zawiszów i Jeziorskich.

9:30  + Anastazje w 20 r. śm. Stefana Strzelczak, zm. z rodz. Strzelczak i Szczepaniak.

11:00  Za Parafian

16:00 + Mariannę Brzóska w 11 r. śm. oraz zmarłych z rodz. Brzósków i Nogów.

8:30 Natolin + Stanisława Krawczyka w 2 r. śm., Emilię, Romana Włodarczyków.

10:00 Rębielice Szlacheckie + Tomasza Kocika w 14 r. śm., Józefa, Franciszkę Kocik, Jana Władysławę

Kiedos i zmarłych z rodziny.

11:30 Albertów + Helenę w r. śm. Antoniego Szczepaniaków, zmarłych z rodz. Szczepaniaków i Kotków.