OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.01.2021 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara i św. Henryka B.M. – patrona Ks. Proboszcza. Msze Święte w Jego intencjach o 17.00. W czwartek wspomnienie św. Agnieszki DM.
  1. W przyszłą niedzielę 24.01 zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  1. Od poniedziałku zamiast tradycyjnej kolędy będziemy odprawiać Msze Św.  w kościele i kaplicach w poszczególnych rodzin. Zapraszamy do udziału rodziny lub przynajmniej przedstawicieli. Można przynieść ze sobą wodę, którą poświęcimy. Rodziny otrzymają okolicznościowy obrazek z formułą poświęcenia domu po powrocie z kościoła czy kaplicy. Na Mszy Świętej będzie wystawiony koszyczek, do którego będzie można złożyć ofiary w kopertach z wyraźnym zaznaczeniem – nazwiska, miejscowości i nr domu, ofiary na Kościół i kolędę.
  1. Bóg zapłać za złożone już ofiary na kolędę: Albertów 200 zł, Lipie   – ul. Częstochowska 200 zł, Danków 150 zł, Troniny 100 zł.
  1. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.