INTENCJE MSZALNE 1.02.- 7.02.2021r.

INTENCJE MSZALNE 1 II – 7 II 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 1.02.      

 16:30 1+ Zdzisława Łyźniaka – od sąsiadów z ul. Jaworowej, Leśnej i Topolowej.

           2+ Kazimierza Włodarczyka – od rodz. Knopów.

17:00  1+ Apolonię Kasprzak – od Joli, Andrzeja i Janusza Pijanowskich z rodziną.

          2+ Wacława Kasprzaka – od Janusza Pijanowskiego z rodziną.

          3+ Władysława Zająca – od uczestników pogrzebu.

WTOREK 2.02 Święto Ofiarowania Pańskiego.       

 9.00 + Petronelę w 31 r. śm., Mieczysława, Włodzimierza, Adama Ryszczyków, Jadwigę, Andrzeja

          Kowalczyków, zmarłych z rodz. Krystków.

17.00 1+ Teodora Mrugalskiego – od swatki Stanisławy Ślązak i chrześniaka Mirosława Łukasik z rodzinami.

          2+ Cecylię Macoch – od sąsiadów Pawlukiewicz, Pęcherz i Natalii Machudera.

15.30 Natolin +Mieczysława w 1 r. śm., Marka w 14 r. śm Brzósków, zmarłych z rodzin Brzósków i Łakomych.

15.30 Rębielice Szlacheckie + Pawła Karbowskiego – od mamy Marianny.

15.30 Albertów + Konrada Fiszera – od Doroty i Adama z rodziną, Katarzyny i Andrzeja Pasternak z dziećmi,

         rodziny Gumielów oraz Janiny i Piotra Zacny.

 ŚRODA 3.02        

16.30 1 + Janinę Kowalczyk – od sąsiadów Nowakowskich i Klarów z Dzietrznik i pracowników grupy ,,Opole”

          2 + Stanisława Krawczyka – od Doroty i Pawła Smorąg z rodziną.

17.00 1 + Adama, Zofię, Mariana, Kazimierza Westerów, Jana, Sabinę Drabów, Józefa, Weronikę Dudków,

          Tomasza Józefę Szczepaniaków

          2 + Mariannę Kowalczyk – od Teodozji Kowalczyk z rodziną.

CZWARTEK 4.02     

16:30 1 + Józefa Ferdyna – od Zdzisława Mońka z rodziną i Danieli Kumor z Patrycją.

          2 + Mieczysława Gudaja w 7 r. śm.

17:001 + Kazimierza Jankowskiego – od Oli i Roberta Troczka z dziećmi i rodziny Gaweł z Zajączek.

          2 + Zofię Jankowską – od mamy Teresy.      

PIĄTEK 5.02  św. Agaty

15:30 Natolin + Józefa w 10 r. śm. Mariannę, Franciszkę, Jana Edwarda Brzóska.

15.30 Rębielice Szlacheckie + Stanisławę Ślązak – od córki Elżbiety z rodziną.

15.30 Albertów + Antoninę Sieja – od brata Władysława z rodziną.

17.00 1+ Krzysztofa Woźniaka – od chrześnicy Kasi i rodziny Woźniak

          2 + Józefę w r. śm. Stefana, Annę Knopów, Anielę, Antoniego Pyraków, Franciszkę, Franciszka, Henryka

           Luniaków.

          3 + Edytę Słomian – od rodziny Małaszyc, Tadeusza i Marcina Staśkiewicz, Marii i Jerzego Mońka

          z rodzinami.

SOBOTA 6.02 św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

16.30 1 + Włodzimierza Dądela – od sąsiadów Teresy i Zdzisława Kęsoń i pracowników firmy ,,CHEMIMOTO”.

          2 + Janinę Pęcherz w 2 r. śm., Andrzeja Władysława Pęcherzów.

17:001 + W intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

         2 + Włodzimierza Warzycha w 11 r. śm – od Żony i dzieci z rodzinami.

         3 + Marię Kilan w 11 r. śm., Marię Antoniego Warzycha, Zofię, Stanisława, Józefa, Stefana

                Szymocha i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA  7.02           

8:00 + Marię Fryśka i Zofię Żyżniewską.

   9:30  + Władysławę, Leona Jabłonka, Jadwigę Ludwika Błasik, zm. z rodz. Jabłonka i Błasik.

   11:00  Za Parafian, o powrót do zdrowia mieszkanki Natolina – od sąsiadów i KGW – Natolin.

   16:00 + Mariannę w 8 r. śm. Teodora Mrugalskich.

   8:30 Natolin + Tomasza w 15 r. śm. Eleonorę i Helenę Koniecznych.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Feliksa Kowalczyka – od rodziny Kotasów.

   11:30 Albertów + Jerzego Podgórskiego – od Aliny i Krzysztofa Przybylskich.