INTENCJE MSZALNE 15 II – 21 II 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 15.02.      

 16:30 1+ Feliksa Pawelca – od chrześnicy Ani z rodziną i sąsiadów Kasprzaków.

           2+ Ryszarda Gloca – od chrześnicy Iwony z rodziną i Reni Gancarek.

17:00  1+ Krzysztofa Wożniaka – od Doroty Musiel z rodziną i rodziny Hibnerów.

          2+ Antoninę Sieje – od swatki Teresy Dałaszyńskiej z rodz.

          3+ Leszka Waż – od siostry Maryli z Mężem.

WTOREK 16.02.       

16.30 1 + Stanisława Łyźniaka – od Longiny Wolnej, Andrzeja Badury z rodziną i rodz. Badura.

          2 + Jacka Wielocha – od siostry Agaty z rodzina.

17.00 1 + Ryszarda Gloca – od rodziny Sławutów z Krzepic i rodziny Gancarków.

          2 + Zbigniewa Konc – od rodziny Konców z Wąsosza.

          3 + Andrzeja Kowalczyka – od Barbary i Grażyny.

ŚRODA 17.02     Środa Popielcowa    

 9.00 + Bogumiłę Macoch – od rodzin Podgórskich i Troczków.

17.00 1+ Jana Sikorskiego – od uczestników pogrzebu.

          2+ Leonarda Mioduszewskiego – od koleżanek córki z przychodni ,,MORD MED.” I rodziny Pietrzaków.

15.30 Natolin +Walerego Kistela – od siostry Grażyny z rodziną.

15.30 Rębielice Szlacheckie + Joannę Kozacką – od wnuka Daniela z Żoną.

15.30 Albertów + Stanisława Szlązaka – od wnuka Szymona z Żoną.

CZWARTEK 18.02     

16:30 1 + Sebastiana Pawłowskiego – od rodzin Juszkiewiczów i Cieśla oraz koleżanek Kasi z Mamą z Kowali.

          2 + Józefa Pawłowskiego – od wnuka Rafała z rodziną.

17:001 + Janinę Wieczorek w 21 r. śm., Piotra Wieczorek w 6 r. śm. Zofię, Antoniego Knopów.

          2 + Stanisławę Gruczka – od rodzin Kmiecik i Świtała z Rozalina i rodzin Krystków i Troczków.      

PIĄTEK 19.02 

16.30 Droga Krzyżowa

17.00 1+ Jerzego Podgórskiego – od chrzestnego Janka z Żoną, rodz. Augustów i Agnieszki Związek.

          2 + Zofię Podgórską – od swatów Plewińskich i Giklerów z rodzinami.

          3 + Stanisławę Ślązak – od syna Wiesława z rodziną.

SOBOTA 20.02.

16.30 1 + Zygmunta Przygoda – od rodzin Drabów, Komorowskich, Wilczyńskich i Wojtyrów.

          2 + Marię Słomian – od Katarzyny Hepner z dziećmi i sąsiadów Hepner.

17:001 + Jana Głowa – od syna Pawła z rodzina.

         2 + Stanisława Szlazaka – od syna Krzysztofa z Żoną.

         3 + Mariannę Słomian – od rodziny Szlachciców oraz właścicieli i pracowników firmy ,,Max”.

NIEDZIELA  21.02    1. Niedziela Wielkiego Postu       

8:00 + Mariannę Nowak w 20 r. śm., zmarłych z rodzin Nowaków i Łosików.

9:30  + Krystynę w r. śm. Henryka, zmarłych z rodzin Mikosiów, Kistelów, Iwonę Trocha, dusze w czyśćcu

            cierpiące.

   11:00  Za Parafian.

   16:00 + Zdzisława Hobra – od pracowników poczty ze Stanisławowa.

   8:30 Natolin + Szczepana w 28 r. śm. Petronelę Balas.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Genowefę Bujalską – od córki Grażyny z Mężem.

   11:30 Albertów + Antoninę, Ludwika, zmarłych z całej rodziny Go.