INTENCJE MSZALNE 1 III – 7 III 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 1.03.      

 16:30 1+ Józefa Ferdyna – od szwagra Heńka z Żoną i sąsiadów Łyźniaków z mamą.

           2+ Mariannę Kowalczyk – od Tadeusza Wąsik z rodziną.

17:00  1+ Teresę Sabaciak w 4 r. śm.

          2+ Stanisławę Gruczka w 25 r. śm., zmarłych z rodziny Gruczków – od córki Anny z rodziną.

          3+ Mieczysława Brzóska – od Stanisława Wróbla z synami Andrzejem i Janem oraz od rodziny

               Więcławików.

WTOREK 2.03.       

16.30 1 + Apolonię Kasprzak – od Jana i Edwarda Niezgoda z rodzinami.

          2 + Wacława Kasprzaka – od Edwarda Niezgody z rodziną.

17.00 1 + Jerzego Trocha w 5 r. śm., zmarłych z rodzin Trochów i Kościeszów.

          2 + Helenę Krasińską – od chrześnicy Ireny Grześczak z rodziną.

          3 + Józefę Łosik – od Eugeniusza Janica oraz od rodziny Krzejszczaków i Teresy Leszczyńskiej.

ŚRODA 3.03    

16.30 1 + Janinę Kowalczyk – od Tadeusza Gniły i rodziny Łacnych.

          2 + Stanisława Krawczyka – od Józefa Pluskoty i Waldemara Kisteli.

17.00 1 + Teodora Mrugalskiego – od Ryszarda Mrugalskiego z rodziną i rodzin Pęcherzów oraz Pietrasów.

          2 + Cecylię Macoch – od uczestników pogrzebu.

CZWARTEK 4.03    Święto Św. Kazimierza Królewicza 

16:30 1 + Kazimierza Jankowskiego – od kuzyna Kazimierza i Leszka Księżyka z rodzinami.

          2 + Zofie Jankowską – od szwagra Andrzeja z żoną Ewą oraz od Agnieszki i Macieja Jankowskich

                z rodziną.

17:001 + Zdzisława Łyźniaka – od nauczycieli i pracowników Sz. P. w Rębielicach Szlacheckich.

          2 + Konrada Fiszera – od Marty i Janusza Zacny z rodziną.      

PIĄTEK 5.03 

15:30 Natolin + Gertrudę, Władysława, Henryka, Mieczysława Pindel, Marię Mika.

15:30 Rębielice Szlacheckie + Mariana Wróblewskiego – od syna Sylwestra z żoną Justyną.

15:30 Albertów + Stanisława, Natalię Królów, Agnieszkę Oset i zmarłych przyjaciół – od rodziny Hałków.

16.30 Droga Krzyżowa

17.00 1+ Adama Juszkiewicza – od szwagierki Janiny Juszkiewicz i rodziny Cieślów.

          2 + Adama Juszkiewicza – od chrześniaka Mariana z rodziną.

SOBOTA 6.03.

16.30 1 + Stanisława Mrugacza – od Ireny z rodziną.

          2 + Kazimierza Włodarczyka – od uczestników pogrzebu.

17:001 W intencji Kół Żywego Różańca.

         2 + Genowefę Wielgosik – od Róży Matki Bożej Różańcowej.

NIEDZIELA  7.03    3. Niedziela Wielkiego Postu       

8:00 + Józefa Kot w 6 r. śm., Władysławę, Józefa, Leonarda Grabińskich.

9:30   W 18 r. ur. Anity Sitek – od Rodziców z Siostrą.

   11:00  Za Parafian.

   16:00 + Barbarę, Leszka Hadasiów, Jana Głowę, zmarłych z rodzin Hadasiów, Kubickich, Głowów

            i Szlązaków.

   8:30 Natolin + Annę Hanke w 1 r. śm. – od Syna z rodziną.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Władysławę, Władysława Wojtyrów, zmarłych z rodziny Kleszczów.

   11:30 Albertów + Jerzego Podgórskiego w 2 r. śm.