INTENCJE MSZALNE 8. 03 – 14. 03 2021

INTENCJE MSZALNE 8 III –  14 III 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 8.03. 

        16:30 1 + Mieczysława Pindel – od Stanisławy Matkowskiej.

                  2 + Jana Balasa – od brata Czesława z rodz.

        17:00  1+ Karolinę Stanisława Sławomira Konc Józefa Antoninę Edmunda Stanisława Warzychów Genowefę Rogalską.

                   2+ Edytę Słomian – od rodz. Jankowskich i Teresy i Józefa Słomian z rodz.

                   3 + Bogumiłę Kalek – od męża Wiesława z synem Piotrem.

WTOREK 9.03.                                                                                              

16:30 1+ Józefa Szczepaniaka – od córki Henryki z mężem.

          2 + Władysławę Szczepaniak – od córki Henryki z mężem.

 17:00 1 + Mariannę Jarzecką w rocz. śm.

           2 + Józefa Helt – od córki Ewy z mężem.

ŚRODA 10.03.    

16:30 1 + Marię Olejnik z Zajączek – od sąsiadów z Osiedla z Lipia : Knop Orligóra Smolarek Sitek Izydorczyk.

          2 + Elżbietę Szczepaniak – od męża Jana.

17:00 1 + Tadeusza Szlachcica – od syna Krzysztofa z żoną.

          2 + Bogdana Manię – od siostry Barbary z rodz.

 CZWARTEK 11.03.      

  16:30 1 + Zenonę Kłosak – od córki Renaty z mężem.

           2 + Janusza Wilk – od Barbary i Jana.

  17:00 1 + Pawła Karbowskiego – żony Sylwii z córkami.

            2 + Genowefę Wielgosik – od córki Marii z mężem.

PIĄTEK 12.03.             

16:30 Droga Krzyżowa

17:00 1 + Adama i Irenę Juszkiewiczów – od Andrzeja Juszkiewicza z rodz.

          2 + Marię Nicpoń z Zimnowody – od Jadwigi Beczek z córkami.

          3 + Marka Kudra – od syna Wojciecha z żoną Natalią.

SOBOTA 13.03.   

16:30 1 + Apolonię w 3 rocz. śm. Romana Załoga zmarłych z rodzin Załoga i Dądela.

         2 + Włodzimierza Dądela – od chrzestnej Teresy Szablickiej z rodz.

 17:00 1 + Gertrudę Rzepka w 21 rocz. śm. Stanisława Henryka Helenę Weronikę Rzepka.

          2 + Józefa Konopkę w 13 rocz. śm. i zmarłych z rodziny Radek i Konopka.

14.03. 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU           

  8:00 + Antoniego Genowefę Stefana Mrowców Mariannę Stanisława Możdżeniów Jerzego Brzezińskiego Mariana Kiejnicha Agnieszkę Jana Władysiaków.

  9:30 + Irenę Wilk w 25 rocz. śm. Stanisława Wilk w 17 rocz. śm. Andrzeja Bolesława Juliannę Stanisława Wilków Jana Petronellę Mrowiec.

  11:00  Za parafian

            W 18 rocz. urodzin Szymona Zdunek

  16:00 + Zofię w 15 rocz. śm. Władysława Leszka Koniecznych Jolantę Józefa Stanisława Jerzego Mońków Stanisława Litwińczuk zm. z rodz. Koniecznych Luniaków Mońków i Troninów.

  8:30 Natolin + Henrykę Smorąg w 1 rocz. śm. Mariana Smorąga Zofię Jęsior.

  10:00 Rębielice Szlacheckie + Janinę Dudek w 21 rocz. śm. Zofię Stanisławę Antoniego Dudków.

  11:30 Albertów + Władysławę w rocz. śm. Władysława Cieślak i zm. z tej rodziny.