INTENCJE MSZALNE 15 III – 21 III 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 15.03.      

 16:30 1+ Jana Wilka – od córki Agnieszki z rodz.

           2+ Zdzisława Hobra – od siostry Zofii z mężem.

17:00  1+ Mariannę Troczka w 1 r. śm. – od synów.

          2+ Adama Juszkiewicza – od siostry Marianny.

          3+ Adama Juszkiewicza – od rodziny Janotów.

WTOREK 16.03.       

16.30 O zdrowie dla Kazimierza – od najbliższych.

17.00 1 + Marię w r. śm. Antoninę, Tomasza Kilan, Włodzimierza Warzychę, Stanisławę Pietrzyca – od rodziny.

          2 + Edwarda Warzycha w 1 r. śm., zmarłych z rodz. Warzychów, Szymochów, Marię Kilan.

          3 + Ryszarda Zająca, Mieczysława Krotlę, zm. z tych rodzin.

ŚRODA 17.03    

16.30 1 + Zdzisława Ujmę – od Sylwka Draba z rodziną oraz Agnieszki i Mariusza Bebłotów.

          2 + Władysława Dobosza – od córki Barbary z mężem.

17.00 1 + Janusza Kluszczyńskiego w 7 r. śm.

          2 + Danielę Kałuża – od wnuka Piotra z rodziną.

CZWARTEK 18.03      

16:30 1 + Genowefę Bujalską – od córki Małgorzaty z rodziną.

          2 + Joannę Kozacką – od rodzin Kutarbów z Napoleona oraz rodzin Kutarbów i Mazików.

17:001 + Wiesława Hałkę w 5 r. śm., Zofię, Edwarda, Władysława Hałków, zmarłych z rodzin Szyjków

               – od siostry Ewy z rodziną.

          2 + Franciszka w r. śm. Genowefę, Marię Nicpoń, zmarłych z rodzin Nicponiów, Gizlerów i Ladrów.      

PIĄTEK 19.03  Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

9.00 Roczek Stanisław Ziętka.

16.30 Droga Krzyżowa

17.00 1+ Józefa Juśkiewicza – od siostry Janiny z rodziną.

          2 + Józefa Helt – od Ilony i Macieja Mońka.

          3 + Adama Juszkiewicza – os siostry Janiny i rodziny Michalaków.

SOBOTA 20.03.

16.30  W 80 r. ur. Irminy Lachman.

17:001 + Helenę, Edwarda Tronina – od Wnuczki i Córki.

         2 + Józefa, Annę, Mariannę, Stanisława Kasprzaków, Stanisława Skupień, Krystynę Ptak.

NIEDZIELA  21.03    5. Niedziela Wielkiego Postu       

8:00 + Józefa, Katarzynę, Józefa Dobosz, Jana, Honoratę Tronina, Antoniego, Anastazję Dębowskich,

     zmarłych z rodzin Doboszów, Troninów i Dębowskich.

9:30   + Stanisława Smorąg w 18 r. śm., Mariannę, Władysława Smorąg, Edwarda, Cecylię, Wincentego

     Kędzia.

   11:00  Za Parafian.

   16.30 Gorzkie Żale.

   17:00 + Józefa w 23 r. śm., Mariannę, Zdzisława Słomianów, zmarłych z rodzin Słomianów i Kopaczów.

   12:00 Rębielice Szlacheckie + Mariana w 18 r. śm., Walerie, Stanisława Rychter, Stanisławę i Leona

  Delochów.

   14:30 Albertów + Jerzego Podgórskiego – od Zbyszka Macocha z żoną i rodziną Rzeźnik.

   15:30 Natolin + Henryka w 28 r. śm., Marię, Stefana, Krzysztofa Porajów.