OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.03.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny – szczególny dzień modlitw za mężczyzn. Dlatego zapraszamy szczególnie młodzież męską i mężczyzn na Drogę Krzyżową o 16.30. Msza Święta a po niej wystawienie i różaniec prowadzony przez mężczyzn w intencji naszych rodzin. Będzie jeszcze Msza Św. o 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii – poprowadzi je ks. Mariusz Łyczba z Iwanowic Dużych – dziekan. Programy rekolekcji będą rozprowadzone dzisiaj i w najbliższych dniach przez rodziców dzieci komunijnych, którzy otrzymają je na sumie dzisiaj. Przy tej okazji będą zbierane ofiary na Grób Pański i utrzymanie parafii.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w rekolekcjach, odbycia spowiedzi i przyjęcia Komunii Św. Jeśli ktoś ma obawy niech skorzysta ze spowiedzi i Komunii Św. w tygodniu.
  1. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.