Nadzwyczajne ogłoszenie związane z pandemią

Uwaga !

W związku z rozporządzeniami władzy kościelnej i państwowej związanych z pandemia, w kościołach i kaplicach naszej parafii obowiązują ograniczenia liczby wiernych. W kościele w Dankowie może być maksymalnie 20 osób a na kaplicach: 15 – Rębielice Szlacheckie, 10 – Natolin i Albertów. W związku z tym zwracamy się z prośbą o uszanowanie tych ograniczeń. W zbliżające się dni świąteczne prosimy o zapisywanie się w zakrystii na poszczególne Msze Święte związane z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą w Dankowie, jak i w pozostałych kaplicach. W kościele zajmujemy wyznaczone miejsca. Serdecznie zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w czasie Triduum Paschalnego i Wielkanocy po wcześniejszym zgłoszeniu się na listę. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do wytycznych związanych z organizacją Wielkiego Tygodnia w naszej parafii.