INTENCJE MSZALNE 29 III – 4 VI 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 29.03.      

 17:30 1+ Bogdana Gmur – od Józefa i rodz. Szymańskich.

           2+ Janusza Wychowskiego – od uczestników pogrzebu.

18:00  1+ Jacka Wielocha – od teściowej Marii z dziećmi.

          2+ Feliksa Pawelca – od Sławomiry Kołodziej z rodziną i Małgorzaty Koniecznej z Rafałem i córkami.

          3+ Józefę Łosik – od Krystyny Langer z rodziną i Marcina, Anity Grześczaków i rodziny Nogów.

WTOREK 30.03.       

17.30 1 + Józefa Gancarka – od Krzysztofa Troczki z rodziną i pracowników Szpitala w Krzepicach.

          2 + Mariannę Troczka – od Andrzeja i Mateusza Jankowskich z rodzinami i GS w Krzepicach.

18.00 1 + Bogumiłę Kalek – od siostry Ani z rodziną.

          2 + Ryszarda Gloca – od rodzin Głąbów, Czuprynów, Michalaków i Kuliberdów.

          3 + Tadeusza Strugacza – od rodziny Hadasiów i Krzaczyńskich.

ŚRODA 31.03    

17.30 1 + Zenonę w 2 r. śm., Mariana Troninów, Mariana Westera, Eugeniusza Szymochę.

          2 + Kazimierę Mońka – od Marioli Michnik i Mieczysława i Andrzeja Tekieli z rodzinami.

18.00 1 + Sebastiana w 1 r. śm., Grzegorza w 8 r. śm., zmarłych z całej rodziny Pawłowskich.

          2 + Jerzego Deska w 3 r. śm. – od żony z dziećmi.

          3 + Genowefę Król – od Jana i Joanny Bardzińskich.

CZWARTEK 1.04      Wielki Czwartek

18:00 W intencji kapłanów – od Róż Różańcowych.

PIĄTEK 2.04  Wielki Piątek

10.00 Droga Krzyżowa

18.00 Liturgia Wielkiego Piątku.

SOBOTA 3.04.  Wielka Sobota

18:001 + Władysława Szczepaniaka – od Józefa Bronis i Ireny Pułka z rodzinami.

         2 + Halinę Mazik – od uczestników pogrzebu.

         3 + Helenę Kałuża – od uczestników pogrzebu.

NIEDZIELA  4.04    Wielkanoc       

6:00 Rezurekcja Za Parafian.

8:00 + Kazimierę Kurzejewską – od Mieczysława Pasztelańca.

9:30   + Henryka w r. śm., zmarłych z rodzin Mikosiów, Kistelów, Iwonę Trocha, Dusze w czyśćcu cierpiące.

   11:00  Chrzest: Marcelina Małgorzata Gatner.

   12.00 + Barbarę Sparty – od Zofii i Wiesława Kisiel i rodziny Kurzajewskich z Częstochowy i rodzin Kilan

             i Knop.

   16:00 + Amelkę Musiał z racji urodzin, Stanisławę, Kazimierza, Zdzisława, Bronisława Łosik, zmarłych

            z rodzin Łosik, Knop i Smolarek.

   8:30 Natolin + Teresę w 24 r. śm., Henryka Zając – od córki z rodziną.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Anastazję, Romana, Alfreda Czupryna, Halinę, Edwarda i Janusza

                                        Szlachciców.

   11:30 Albertów + Wandę Heluszka – od rodzin Wilkowieckich i Przybylskich.

   16:00  Rębielice Szlacheckie + Joannę Kozacką – od swatki Zofii Kuc z synem Marianem.