INTENCJE MSZALNE 12 IV – 18 IV 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 12.04.      

     17:30 1+ Mieczysława w 50 r. śm., Petronelę, Włodzimierza, Adama Ryszczyków, Jadwigę, Andrzeja

                    Kowalczyków, zm. z rodzin Ryszczyków

              2+ Mieczysława Pindel – od Ireny Wejner. 

     18:001 + Helenę w 20 r. śm., Jana, Zygmunta, Alicję, Grażynę Kasprzak, zm. z rodzin Kasprzak, Kilan,

                    Dulewskich i Romańskich.

              2 + Jana Balasa – od siostrzeńca Adama Urlika z rodziną

              3+ Mariana Wróblewskiego – od syna Michała z rodziną.

WTOREK 13.04.       

      17:30 1+ Józefa Szczepaniaka – od syna Andrzeja z rodziną.

               2 + Władysławę Szczepaniak – od syna Andrzeja z rodziną.

      18:001 + Elżbietę Szczepaniak – od córki Moniki z mężem.

               2 + Bogdana Mania – od siostry Jadwigi z rodziną.

               3+ Pawła Karbowskiego – od córki Kingi z Szymonem.

 ŚRODA 14.04.    

     17:30 1+ Janusza Wilka – od Grześka, Karoliny, Izy, Oli i kuzyna Zbyszka z rodzinami.

              2+   Zdzisława Hobra – od bratowej Jadwigi z rodziną.

     18:001 + Genowefę Wielgosik – od wnuka Zbigniewa z rodziną.

              2 + Zenonę Kłosak – od wnuczki Angeliki z mężem.

CZWARTEK 15.04.        

     17:30 1+ Jana Wilka – od Ani i Wojtka Kęsik oraz Magdy i Wioli z rodzinami.

              2+ Danielę Kałuża – od wnuka Sebastiana z rodziną. 

     18:001 + Zdzisława Ujmę – od Patryka Ceglarka i Marka Draba z rodzinami.

              2 + Władysława Dobosza – od wnuczki Ewy z rodziną.

PIĄTEK 16.04.         

     17:30 1+ Genowefę Bujalską – od wnuków Lidii i Mariusza z rodzinami.

               2+ Joannę Kozacką – od rodzin Pęcherzów i siostrzenicy Maryli z rodziną.

     18:001 + Jerzego Podgórskiego – od uczniów i rodziców z klasy III Szkoły Podstawowej.

              2 + Zofię Podgórską – od bratowej Marysi Plaminiak z rodziną i rodziny Jabłońskich z Krzepic.

               3+ Stanisławę Ślązak – od siostry Heleny z rodziną.

SOBOTA 17.04.         

      17:30 1+ Annę Kocot – od męża Jana.

               2+ Marka Kuder – od córki Katarzyny z Krzysztofem.

     18:001 + Anielą Pietrzak w r. śm., Marię i Marcelego Pietrzak.

              2 + Antoninę Sieja – od wnuczki Barbary z rodzina i teściową.

              3 + Leszka Wąż – od szwagierki Ewy i szwagra Adama z rodzinami.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA  18.04.           

8:00 + Stefana Kowalczyka.

   9:30  + Michała Pawłowskiego w 2 r. śm. – od Żony z dziećmi z rodzinami, Czesławę i Gerarda Ignasiaków.

   11:00  Za Parafian

   16:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Stanisławy Chwałowskiej z racji 80 r. ur.

   8:30 Natolin + Stanisława Leszcza w 5 r. śm.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Mieczysława Czuprynę – od żony Sabiny.

   11:30 Albertów + Jacka w 9 r. śm. Mariusza Łosik, zmarłych z rodzin Hadasiów i Łosików.