INTENCJE MSZALNE 26 IV – 2 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 26.04.      

     17:30 1+ Józefę Łosik – od rodzin Hadasiów i Bronisów.

              2+ Tadeusza Strugacza – od uczestników pogrzebu. 

     18:001 + Mieczysława Gałkę w r. śm. i zmarłych z rodzin Gałków.

              2 + Józefa Gancarka – od sąsiadów Rzepków i Longiny Tyrała oraz Oli i Roberta Troczków z dziećmi.

              3+ Mariannę Troczka – od Danieli i Bogdana oraz Jolanty i Marka Szczepaniaków z rodzinami.

WTOREK 27.04.       

      17:30 1+ Genowefę Król – od uczestników pogrzebu.

               2 + Kazimierę Mońka – od Sylwii i Marka Drosik i Tadeusza Heluszka z rodziną.

      18:00 1 + Bogusława w r. śm., Janinę, Władysława Macoch, Bronisławę, Stanisława Józefa Łosik, Elżbietę

                    Szczepaniak, Mariannę Krystek.

               2 + Wandę Heluszka – od rodzin Haniszewskich, Kaniewskich i Ptaków.

               3+ Władysława Szczepaniaka – od Stanisławy Ślązak oraz Katarzyny Ranoszek i Pawła z rodzinami.

 ŚRODA 28.04.    

     17:30 1+ Bogdana Gmur – od siostry Zofii z rodziną i Oli z rodziną.

              2+ Kazimierę Kurzejewską – od bratowej Józefy, rodzin Okrasów, Wypychów i Teresy Smorąg

                   z rodziną z Napoleona.

     18:00 1 + Bogumiłę Kalek – od Marzeny Krawczyk z synem i Anety i Jarka Kowalik.

              2 + Ryszarda Gloca – od Jurka Gloca z Iwanowic Dużych oraz rodzin Wilków i Karoniów

                   z Radostkowa.

CZWARTEK 29.04. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy      

     17:30 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zosi Kałuża z racji 1 r. ur.

              2 W pewnej intencji. 

     18:001 + Krzysztofa Woźniaka – od rodzin Grzelińskich, Randaków z Lindowa oraz Sielskich

                   i Mikołajczyków z Wapiennika.

              2 + Janinę Kowalczyk – od rodzin Knopów i Sołtysiaków z Wilkowiecka.

PIĄTEK 30.04.         

     17:30 Droga krzyżowa.

     18:00 1 Za ofiarodawców.

              2 + Helenę Kałuża w 1 r. śm., zmarłych z rodziny.

               3+ Henryka Małoszyca – od Krystyny Ochudlo z rodzina z Gliwic.

SOBOTA 1.05.         

      17:30 1+ Janinę, Stanisława Mazurków, Reginę Małolepszą, Jana Estko, zmarłych z rodzin Mazurków

                    i Zdunków.

               2+ Teodora Mrugalskiego – od rodzin Komorowskich, Przygodów i Tetłaków.

     18:00 1 W intencji Kół Żywego Różańca.

              2 + Bronisławę w 35 r. śm., Władysława Juszkiewiczów, zmarłych z rodziny – od synowej Grażyny

                  i wnuczek Steni i Oli z rodzinami.

              3 + Barbarę Sparty – od rodzin Jeziorskich, Rogaczewskich, Kędziora i Wielgosik.

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA  2.05.           

8:00 + Ryszarda – od szwagierki Longiny.

   9:30  + Alicję, Józefa Wilk w 18 r. śm. – od córek z rodzinami.

   11:00  Za Parafian.

   Chrzest: Matylda Grabowska.

   16:00 +Kazimierza Jankowskiego – od Stanisława Buły z żoną.

   8:30 Natolin + Józefa Ferdyna – od Urszuli Sówka i Stanisławy Ferdyn z rodzinami.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Stanisławę, Zenona Cieśla i zmarłych z rodziny.

   11:30 Albertów + Mariana, Stanisławę, Leona Cieślak, Katarzynę, Michała Janeczek, Marię Egeman.