INTENCJE MSZALNE 26 IV – 2 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 26.04.

17:30 1+ Józefę Łosik – od rodzin Hadasiów i Bronisów.

2+ Tadeusza Strugacza – od uczestników pogrzebu.

18:001 + Mieczysława Gałkę w r. śm. i zmarłych z rodzin Gałków.

2 + Józefa Gancarka – od sąsiadów Rzepków i Longiny Tyrała oraz Oli i Roberta Troczków z dziećmi.

3+ Mariannę Troczka – od Danieli i Bogdana oraz Jolanty i Marka Szczepaniaków z rodzinami.

WTOREK 27.04.

17:30 1+ Genowefę Król – od uczestników pogrzebu.

2 + Kazimierę Mońka – od Sylwii i Marka Drosik i Tadeusza Heluszka z rodziną.

18:00 1 + Bogusława w r. śm., Janinę, Władysława Macoch, Bronisławę, Stanisława Józefa Łosik, Elżbietę

Szczepaniak, Mariannę Krystek.

2 + Wandę Heluszka – od rodzin Haniszewskich, Kaniewskich i Ptaków.

3+ Władysława Szczepaniaka – od Stanisławy Ślązak oraz Katarzyny Ranoszek i Pawła z rodzinami.

ŚRODA 28.04.

17:30 1+ Bogdana Gmur – od siostry Zofii z rodziną i Oli z rodziną.

2+ Kazimierę Kurzejewską – od bratowej Józefy, rodzin Okrasów, Wypychów i Teresy Smorąg

z rodziną z Napoleona.

18:00 1 + Bogumiłę Kalek – od Marzeny Krawczyk z synem i Anety i Jarka Kowalik.

2 + Ryszarda Gloca – od Jurka Gloca z Iwanowic Dużych oraz rodzin Wilków i Karoniów

z Radostkowa.

CZWARTEK 29.04. Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy

17:30 1 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zosi Kałuża z racji 1 r. ur.

2 W pewnej intencji.

18:001 + Krzysztofa Woźniaka – od rodzin Grzelińskich, Randaków z Lindowa oraz Sielskich

i Mikołajczyków z Wapiennika.

2 + Janinę Kowalczyk – od rodzin Knopów i Sołtysiaków z Wilkowiecka.

PIĄTEK 30.04.

17:30 Droga krzyżowa.

18:00 1 Za ofiarodawców.

2 + Helenę Kałuża w 1 r. śm., zmarłych z rodziny.

3+ Henryka Małoszyca – od Krystyny Ochudlo z rodzina z Gliwic.

SOBOTA 1.05.

17:30 1+ Janinę, Stanisława Mazurków, Reginę Małolepszą, Jana Estko, zmarłych z rodzin Mazurków

i Zdunków.

2+ Teodora Mrugalskiego – od rodzin Komorowskich, Przygodów i Tetłaków.

18:00 1 W intencji Kół Żywego Różańca.

2 + Bronisławę w 35 r. śm., Władysława Juszkiewiczów, zmarłych z rodziny – od synowej Grażyny

i wnuczek Steni i Oli z rodzinami.

3 + Barbarę Sparty – od rodzin Jeziorskich, Rogaczewskich, Kędziora i Wielgosik.

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA  2.05.

8:00 + Ryszarda – od szwagierki Longiny.

9:30  + Alicję, Józefa Wilk w 18 r. śm. – od córek z rodzinami.

11:00  Za Parafian.

Chrzest: Matylda Grabowska.

16:00 +Kazimierza Jankowskiego – od Stanisława Buły z żoną.

8:30 Natolin + Józefa Ferdyna – od Urszuli Sówka i Stanisławy Ferdyn z rodzinami.

10:00 Rębielice Szlacheckie + Stanisławę, Zenona Cieśla i zmarłych z rodziny.

11:30 Albertów + Mariana, Stanisławę, Leona Cieślak, Katarzynę, Michała Janeczek, Marię Egeman.