OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.04.2021 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania – Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie o 18.00 Msza Św. o powołania.
  2.  We czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej i dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc Matki Bożej – maj i nabożeństwa majowe po Mszy Św. o 18.00 a w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 8.00. I sobota miesiąca – Msza Św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Święto flagi – prosimy o wywieszenie flag narodowych a na 3 – go maja również Maryjnych.
  5. Bóg zapłać za wystrój kościoła nowożeńcom Okaj – Jurczyński i za ofiarę 200 zł z ul. Częstochowskiej.
  6. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.
  7. Do nabycia ,,Niedziela”.