INTENCJE MSZY 3.05. – 9.05

INTENCJE MSZALNE 3 V –  9 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 3.05. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI

8:00 + Jadwigę Kowalczyk w 11 rocz. śm. Andrzeja Kowalczyka – od rodziny.

9:30 + Eugeniusza Janinę Łosik zm. z rodz. Łosik Wojtyra Domagała Pawelak Pilarz.

11:00 W intencji Strażaków o Boże Błogosławieństwo i zachowanie od nieszczęść.

16:00 + Annę Czupryna Leokadię Okuła Zdzisława i Mariana Głąb Leokadię Dariusza Michalak zm. z rodz.
             Czupryna Okuła Zimnoch.

8:30  Natolin + Stanisława Krawczyka – od KGW Natolin

10:00  Rębielice Szlacheckie + Stanisławę Stanisława Nowakowskich Władysława Helenę Adama Bronisów i

zm. z rodz. Bronisów i Nowakowskich.

11.30 Albertów + Zbigniewa Zygmunta Żurawskich i zm. z rodz. Pietrzak i Żurawskich.

WTOREK 4.05. wsp. św. Floriana męczennika

17:30 1 + Krystynę Zdunek – od córki Aleksandry z mężem.

2 + Stanisława Wilka – od żony Teresy.

18:00 1 + Zofię Jankowską – od Moniki i Sylwestra oraz chrześnicy Eweliny z mężem i dziećmi.

2 + Kazimierza Jankowskiego – od Damiana Pilarza i firmy „ Sega”.

3 + Mirosława Szymanka – od żony Małgorzaty syna Jarosława i ojca Józefa.

ŚRODA 5.05.

17:30 1 + Zdzisława Łyźniaka – od cioci Janiny z rodz. z Kołaczkowic i od sąsiadów z Kłobucka.

2 + Kazimierza Rus – od żony Małgorzaty.

18:00 1 + Kazimierza Warzycha – od kuzynów Jerzego Renaty Janiny i Wandy z rodzinami.

2 + Eleonorę w 11 rocz. śm. Franciszka Łazarz Stanisławę Piotra Hadaś Teresę Czesława Zdzisława

Dzianoch.

CZWARTEK 6.05. ŚWIETO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

17:30 1+ Anetę Kocot – od córki Magdaleny.

2+Andrzeja Gwiździel – od siostry Danuty z rodz.

18:00 1 + Bogdana Manię – od Jadwigi i Romana Białek i Aleksandry i Zbigniewa Różyckich.

2 + Apolonię Kasprzak – od rodz. Mioduszewskich.

PIĄTEK 7.05. Pierwszy piątek miesiąca

16:30 Natolin + Edytę Słomian – od ucz. pogrz.

Rębielice Szl.+ Zdzisławę Janeczek – od syna Mirosława z żoną.

Albertów + Jana Głowa – od siostry Kazimiery z rodz.

18:00 1 + Stanisława Mrugacza Stanisława Olę Bronisławę Władysława Juszkiewiczów Helenę Franciszka Jana

Łosik.

2 + Stanisława Mrugacza – od Karoliny i Sebastiana Juszkiewicz z dziećmi.

SOBOTA 8.05.UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA

11:00 Odpust ku czci św. Stanisława

18:00 1 + Amelkę Musiał Stanisławę w 12 rocz. śm. Kazimierza Zdzisława Bronisława Łosik zm. z rodz. Łosik

Knop Smolarek.

2 + Krzysztofa Woźniaka w 1 rocz. śm. – od żony.

3 + Pawła Paducha w 16 rocz. śm. – od najbliższych.

9.05.  6 NIEDZIELA WIELKANOCY

8:00 + Władysławę Józefa Szczepaniak Józefę Szczepana Ruszewskich Teodorę Skibińską.

9:30 + Franciszkę Walerię Petronellę Piotra Jana Stanisława Michała Alfonsa Majchrzaków Katarzynę
             Andrzeja Lipskich zm. z rodz. Zająców Szymanków Kozackich Lipskich.

11:00  Za parafian.

16:00 + Krzysztofa Domagałę zm. z rodz. Domagała Łosik Wojtyra Pawelak Pilarz.

8:30 Natolin + Stefana w 16 rocz. śm. Stanisławę Władysława Wacława Wieczorek .

10:00 Rębielice Szlacheckie + Longinę Konc Jana Zdzisława Grzesiak – od syna Jarosława z rodz.

11:30 Albertów + Stanisława Szlązaka – od siostry Anieli.