INTENCJE MSZALNE 10 V – 16 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 10.05.      

     17:30 1+ Mieczysława Pindel – od Teresy Wydmuch.

              2+ Jana Balasa – od Zofii Mazik z rodziną. 

     18:00 1 + Mariana Kochalskiego w 5 r. śm. – od Żony z dziećmi, zmarłych z rodziny Szlachciców i Dądelów.

              2 + Henryka Małoszyca – od syna Grzegorza z rodziną.

              3 W intencji Stefanii w 90 r. ur.

WTOREK 11.05.       

      17:30 1+ Mariana Wróblewskiego – od syna Piotra z rodziną.

               2 + Elżbietę Szczepaniak – od syna Piotra z rodziną.

      18:00 1 + Mariannę w 34 r. śm., Tomasza w 50 r. śm. Ślązaków, zmarłych z rodzin Ślązaków i Mielczarek.

               2 + Waldemara Olszewskiego w 30 r. śm., Zofię Tronina, Genowefę, Eugeniusza Król, Władysławę,

                     Franciszka Doboszów.

               3+ Józefa Helt – od wnuków Magdy, Kasi, Mateusza, Kamila i Dawida.

 ŚRODA 12.05.    

     17:30 1+ Tadeusza Szlachcica – od wnuków Marcina z rodziną oraz Magdy i Katarzyny.

              2+ Pawła Karbowskiego – od brata Jarosława z rodziną.

     18:00 1 + Janinę Łosik – od córki Lucyny z mężem.

              2 + Józefę, Rocha, Stanisława, Romana, Jana, Józefa Wieloch, Martę, Jana Grześkiewicz

                     – od Franciszki Nowak.

CZWARTEK 13.05.      

     17:30 1 + Genowefę Wielgosik – od wnuczki Agaty z rodziną.

              2+ Zenonę Kłosak – od wnuków Mariki, Konrada, Rafała, Iwony i Rafała z żoną. 

     18:00 1 + Władysława Kowalczyka w 10 r. śm., zmarłych z rodzin Kowalczyków, Konopków i Kilanów.

              2 + Joannę, Henryka Kilanów – od rodziny Konopków.

PIĄTEK 14.05.  Święto Św. Macieja Apostoła      

     17:30 1 + Józefa Szczepaniaka – od syna Mieczysława z Bożeną.

               2 + Władysławę Szczepaniak – od syna Mieczysława z Bożeną.

               3 + Zofię Włodarczyk – od najbliższych.

     18:00 1 W pewnej intencji.

              2 + Marka Kudra – od brata Jurka z rodziną.

               3+ Zdzisława Hobra – od teściowej Ewy.

SOBOTA 15.05.         

      17:30 Roczek: Filip Łyźniak.

     18:00 1 + Mieczysława Czuprynę – od córki Jolanty z mężem Wiesławem.

              2 + Mieczysława Czuprynę – od wnuków Mai, Dawida, Mateusza, Bartłomieja z rodzinami.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 16.05.   Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  

8:00 + Władysława Dobosza – od wnuków Szymona i Tomasza z Ewą.

   9:30  + Halinę Mazik w 1 r. śm. – od rodziców i rodzeństwa.

   11:00  Za Parafian.

   16:00 +Grażynę Janik.

   8:30 Natolin + Sławomira Ciach w 13 r. śm. – od Żony.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Mariannę Radek w 2 r. śm. – od Męża i dzieci z rodzinami, Mariannę,

Stanisława, Zofie Radek.

   11:30 Albertów + Antoniego, Paulinę, Mariana, Leokadię, Zenona, Lucjana, Stanisława Warzychów

– od Alfreda z rodziną.