Ogłoszenia Duszpasterskie 9.05.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dziś rozpoczynają się Dni Modlitw o urodzaje. Z tej racji w poniedziałek, wtorek  i środę o 18.00 procesje błagalne do krzyża z litanią do Wszystkich Świętych i modlitwami, dlatego Msza Św. będzie z pewnym opóźnieniem.
  2.  W piątek święto św. Macieja Apostoła i rozpoczyna się Nowenna do Ducha Św.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. Spotkania dzieci I komunijnych w poniedziałek i środę o godz. 16.00 a kandydatów na ministrantów we wtorek o 16.30. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. o 18.00 i spotkanie po Eucharystii – w poniedziałek 6 klasy, czwartek 7 klasy, piątek 8 klasy.
  5. Bardzo dziękujemy za przygotowanie kwiatów do kościoła na odpust i niedzielę. Za tydzień zapraszamy kolejne rodziny.
  6. Z Krakowa ,,wróciły” dwa sztandary procesyjne po renowacji – koszt to 16000 zł.
  7. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.