INTENCJE MSZALNE 17. 05 – 23. 05

INTENCJE MSZALNE 17 V –  23 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 17.05.

17:30 1+Zbigniewa Konc – od swatów Leszczyńskich.

2+ Andrzeja Kowalczyka – od rodz. Więcławików z Zajączek i Marii Pietrzyca z rodz.

18:00 1 + Leszka Koniecznego w 6 rocz. śm. zm. z rodz. Koniecznych Luniaków Doboszów i Kilanów.

2 + Gabrielę Bogdana Leszczyńskich zm. z rodz. Kilanów z Wieruszowa – od kuzynek z Dankowa i

Krzepic.

3 + Jana Wilka – od sąsiadów Szczepaniaków i Knopów oraz szwagra Krzysztofa z rodz.

WTOREK 18.05.

17:30 1 + Danielę Kałuża – od chrześnic Jolanty Boreckiej z mężem i Wandy Kluba z rodz.

2 + Zdzisława Ujmę – od sąsiadów Hałków Orligórów Smolarek Płuciennik Knop Izydorczyk.

18:00 1 + Stanisława Szlązaka – od brata Kazimierza z rodz.

2 + Jana Głowę – od siostry Pelagii z rodz.

3 + Janusza Wilka – od cioci Marysi i Anny z rodz..

ŚRODA 19.05.

17:30 1 + Genowefę Bujalską – od wnuków Anety i Tomka z rodzinami.

2 + Zygmunta Przygoda – od właścicieli i pracowników firmy „ Drewbet”.

18:00 1 + Walerego Kistela – od sąsiadów Bogatko Szczepaniak Kilan Jeziorskich.

2 + Leonarda Mioduszewskiego – od rodz. Gancarków Przyborowskich Romańskich.

CZWARTEK 20.05.

17:30 1+ Józefę Łosik – od Elżbiety Jach i Bożeny Glin z rodzinami.

2+Joannę Kozacką – od Joanny Dudek  rodz. Kuców i Stanisławy Ślązak.

18:00 1 + Marię Słomian – od rodz. Kwaśnych z Zajączek Pawelec i Machudera.

2 + Stanisławę Gruczka – od sąsiadów Mazurków Ryszczyków Knopów Majchrzaków Beaty owczarek Janiny Grodzkiej.

PIĄTEK 21.05.

17:30 1+ Mariannę Słomian – od Marii Szymańskiej z rodz. i Andrzeja Szymańskiego.

2+ Bogumiłę Macoch – od Teresy Grądys Tadeusza Szlachcica i rodz. Kocotów.

18:00 1 + Magdalenę w 25 rocz. śm. Mariannę Adama Warzycha Bolesława Katarzynę Henryka Łosika.

2 + Mariannę Szymanek.

3 + Łeszka Wąż – od Teresy i Stanisława Dądela z rodz. i rodz. Mierzejków

SOBOTA 22.05.

17:30 chrzest Marcelina Malec

Jakub Kaczmarek

18:00 1 + Jerzego Podgórskiego – od Ireneusza Wilkowieckiego z rodz.i rodz. Podgórskich z Lipia.

2 + Zofię Podgórską – od Ewy Pawłowskiej Beaty Dura Beaty Ślusarczyk rodz. Trochów i Międłów.

3 + Stanisławę Ślązak – od brata Tadeusza z rodz..

23.05.  NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8:00 + Stanisława Łyźniaka – od Krzysztofa Szczęsnego z rodz. i Bożeny Szmigiel z rodz.

9:30 + Gabrielę w 8 rocz. śm. Józefa Grądys Anielę Kopera.

11:00  Za parafian.

16:00 + Stanisławę Ślązak – od wnuka Łukasza z rodz.

8:30 Natolin + Włodzimierza Dądela Władysławę w 11 rocz. śm. Hieronima Mazurek Kazimierę Bolesława Kowalczyka .

10:00 Rębielice Szlacheckie + Władysława Szczepaniaka – od OSP Rębielice Szlacheckie.

11:30 Albertów + Józefa Reginę Władysława Lucjana Rafała Sitek.