INTENCJE MSZALNE 24 V – 30 V 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 24.05.      Święto NMP Matki Kościoła

     17:30 1+ Bogumiłę Kalek – od Mońków, Heluszków, Białków i Klimasów.

              2+ Ryszarda Gloca – od Marii Pasek, Józefa Wąsik i Alfredy Pawełczak z rodzinami. 

     18:001 + Bogdana Gmur – od Barbary Michalak z rodziną i rodzin Owczarek i Sabaciak.

              2 + Józefa Gancarka – od Marii Gancarek z synem Bogdanem i Jana Gancarka z rodziną.

              3+ Mariannę Troczka – od kuzynki Ewy i siostrzeńca Darka z rodzinami.

WTOREK 25.05.       

      17:30 1+ Kazimierza Warzycha – od Barbary i Grzegorza Polaczkiewicz.

               2 + Wandę Heluszka – od rodzin Kuców, Sajeckich i Wilków z Zabrza.

      18:001 + Krystynę Wieloch – od syna Krzysztofa z rodziną.

               2 + Jacka Wielocha – od Marii Knop z rodzina i rodzin Kilan i Bugaj.

               3+ Feliksa Pawelca – od Jolanty Wilk i Janka Łosika z rodzinami.

 ŚRODA 26.05.    Wspomnienie św. Filipa Neri prezbitera

     17:30 1+ Józefa Pawłowskiego – od szwagierki Cecylii i Janiny z rodzinami.

              2+ Sebastiana Pawłowskiego – od wujków Darka i Sławka z rodzinami.

     18:001 + Annę Pęciak w 13 r. śm., Józefę Sagan.

              2 + Kazimierę Mońka – od Czesławy Dudek z rodziną oraz Zofii i Władysława Doboszów.

CZWARTEK 27.05. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana      

     17:30 1 + Krzysztofa Woźniaka – od kolegów Krzyśka Szyjki, Jarka Matyszczaka z rodzinami i sąsiadów

                    Kasprzaków.

              2+ Janinę Kowalczyk – od rodziny Stacherów z Częstochowy i od uczestników pogrzebu. 

     18:001 + Helenę Kluszczyńską w 9 r. śm. i zmarłych z rodziny Pijanowskich.

              2 + Piotra Dobosza w 10 r. śm., Stefanię, Franciszka Kula, zmarłych z rodziny Dobosz.

PIĄTEK 28.05.         

     17:30 Droga krzyżowa.

     18:001 Za ofiarodawców.

              2 + Jana Ferdyna – od rodziców.

               3+ Kazimierę Kurzejewską – od Agnieszki i Rafała z rodzinami i Andrzeja Pasztelańca z Żoną.

SOBOTA 29.05.    Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy    

      17:30 1+ Mariannę, Mariana Król, Helenę, Leona Pilarek.

                2+ Teodora Mrugalskiego – od rodzin Kulejewskich z Babcia i rodziny Sówków.

     18:001 + Antoninę Sieja – od wnuczek Katarzyny i Karoliny z rodzinami.

              2 W pewnej intencji.

              3 + Barbarę Sparty – od pracowników Delikatesy Lipie.

NIEDZIELA 30.05. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej          

8:00 + Eugeniusza, Stanisławę Gruczka – od Siostry z rodziną.

   9:30  + Anastazję, Lucjana Kielanów, zmarłych z rodzin Kielanów i Kilanów.

   11:00  I Komunia Święta.

   16:00 +Stanisława Mrugacza – od rodzin Babczyńskich i Żołnowskich oraz Kubickich z Krzepic.

   8:30 Natolin + Andrzeja Ociepa – od Anny Szyszka.

   10:00 Rębielice Szlacheckie + Władysława Szczepaniaka – od rodzin Tasarzów, Grzybów i Koniecznych.

   11:30 Albertów + Wandę Heluszka, Józefa i zmarłych z rodzin Heluszków, Badurów, Mikosiów i Kistelów.