INTENCJE MSZY ŚW. 31.05 – 6.06

INTENCJE MSZALNE 31 V –  6 VI 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 31.05. ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

17:30 1+Zofię Jankowską – od Ewy i Zbigniewa Buła z rodz. i wujka Józka z żoną.

          2+ Kazimierza Jankowskiego – od ucz. pogrz. i Beaty z rodz. z Rudnik.

          3 + Janinę Mikina – od syna Adama.

18:00 1 + Józefa Ferdyna – od Ewy Kasprzak i Władysława Ferdyna z rodzinami.

          2 + Zdzisława Łyźniaka – od rodz. Mońków z Kuźniczki i sąsiadów Mikołajczyków.

  WTOREK 1.06.                                                                                           

17:30 1 + Jana Łosika – od żony Barbary.

          2 + Adama Sporysz – od żony Bożeny.

          3 + Stanisława Wilka – od córki Anety z rodz.

18:00 1 + Apolonię Kasprzak – od ucz. pogrz.

          2 + Stanisława Krawczyka – od ucz. pogrz.

  ŚRODA 2.06.    

17:30 1 + Mirosława Szymanka – od teściów Honoraty i Tadeusza Nowak.

         2 + Krystynę Zdunek – od syna Marka z rodz.

18:00 1 + Janinę Łosik – od wnuczka Krzysztofa z synem Michałem.

         2 + Stanisława Łyźniaka – od kolegów Sławka i Tomka.

    CZWARTEK 3.06.  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA.  

8:00 1. W intencji mieszkańców Lipia z racji poświęcenia pól.

        2. W intencji mieszkańców Brzózek z racji poświęcenia pól.

10:00 Za Parafian i procesja do 4 ołtarzy.

16:00 1. W intencji mieszkańców Tronin z racji poświęcenia pól.

          2. W intencji mieszkańców Zbrojewska z racji poświęcenia pól.

   PIĄTEK 4.06. Pierwszy piątek miesiąca           

16:30 Natolin + Kazimierza Warzycha – od rodz. Wączków z Natolina.

         Rębielice Szl. W intencji mieszkańców Szyszkowa z racji poświęcenia pól.

         Albertów W intencji mieszkańców Albertowa z racji poświęcenia pól.

18:00 1 + Adama Juśkiewicza – od Małgorzaty Kubickiej z rodz..

          2 + Józefa Pawłowskiego – od wnuczek Ewy ze Zbyszkiem i Agnieszki z Szymonem.

  SOBOTA 5.06.   

15:00 Ślub : Gabriela Kowalska i Radosław Szusterowski

17:30 chrzest Kalina Wiktoria Wydmuch.

                     Wojciech Matyja

18:00 1 W intencji Koła Żywego Różańca.

          2 + Piotra Kotasa w rocz. śm. Zofię Adama Kotasów Stanisławę Leona Delochów.

          3 + Kazimierza Rus – od syna Michała z rodz.

 6.06. 10 NIEDZIELA ZWYKŁA       

  8:00  W intencji mieszkańców Rębielic Królewskich z racji poświęcenia pól.

  9:30  W intencji mieszkańców Dankowa z racji poświęcenia pól.

  11:00  O Boże błogosławieństwo dla Ryszarda w 90 rocz. ur. – od dzieci z rodzinami.

  16:00 + Józefa Genowefę Stefanię Konrada Fiszerów.

  8:30 Natolin W intencji mieszkańców Natolina z racji poświęcenia pól.

  10:00 Rębielice Szlacheckie W intencji mieszkańców Rębielic Szlacheckich z racji poświęcenia pól.

  11:30 Albertów + Mariannę August – od córki Marioli z mężem i dziećmi.