OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

30 M aj 2021r.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1.Dziś Uroczystość I Komunii św. o godz. 11:00 przystąpi 21 dzieci, przez cały tydzień dzieci przychodzą na Mszę św. o 18:00 z książeczkami, w Boże Ciało o 10:00 a w przyszłą niedzielę o 11:00.

2. Bóg zapłać rodzicom tych dzieci za sprzątanie kościoła jego wystrój, sprzątanie kaplicy św. Józefa,
   koszenie trawy i porządkowanie wokoło kościoła.

3.Jutro święto Nawiedzenie NM Panny.

4. We wtorek rozpoczynają się nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy o 18:00 w Boże Ciało w czasie procesji, a w przyszłą niedzielę po sumie.

5. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. tylko w
     Dankowie o 8:00, 10:00 – centralna z procesją do 4 ołtarzy po Dankowie I – przy sklepie II – na tak zwanych „Górach” III – przy parkingu obok państwa Warzychów i IV – przy remizie. Zapraszamy całą parafię ministrantów, strażaków, asystę, dzieci.

O godzinie 23 – Godzina Święta.

6. I piątek miesiąca Msze św. o Najś. Sercu Pana Jezusa z nabożeństwem w kaplicach o 16:30 w Dankowie o 18:00 spowiedź pół godziny wcześniej. I sobota miesiąca Msza św. o Niep. Sercu Najśw. Maryi Panny o 18:00.

7.Spotkanie ministrantów w środę po Mszy o 18:00.

8. Do nabycia „ Niedziela” po 6 zł.