OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE X NIEDZIELA ZWYKŁA 6.06.2021 r.

• Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • Trwa Oktawa Bożego Ciała – do czwartku o 18.00 Msze Św. o Najświętszym Sakramencie i procesja wokół kościoła – zachęcamy do liczniejszego udziału.
  • W czwartek poświecenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, również procesja. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Prosimy Rodziców dzieci I komunijnych, aby przychodzili z dziećmi, zwłaszcza z dziewczynkami do sypania kwiatków w czasie procesji. Zapraszamy również dziewczynki ,,rocznicowe” z 4 klas.
  • We wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • W Rębielicach przez tydzień Msza Św. i Nowenna do św. Antoniego z Padwy a w przyszłą niedzielę odpust o 12.00, dlatego w Albertowie Msza Św. wyjątkowo o 10.00.
  • Bóg zapłać wczorajszym nowożeńcom za ofiarę 200 zł na Kościół i z Dankowa ofiara – 100 zł.
  • Próba dzieci rocznicowych w środę o 16.00.
  • Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.