OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 11 NIEDZIELE ZWYKŁĄ

13 Czerwca 2021r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś w Rębielicach Szlacheckich – Szyszkowie o 12.00 Odpust ku czci św. Antoniego z Padwy.

2. W liturgii w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala BM we czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego w piątek o 18.00 Msza św. o Bożym Miłosierdziu z koronką.

3. W przyszłą Niedzielę o 11.00 Msza z racji I rocznicy I Komunii św. Spotkanie dzieci w środę o 16.00 spowiedź w sobotę o 17.00.

4.Spotkanie kandydatów do Bierzmowania we wtorek po Mszy św. klasa 6 w czwartek po Mszy św. klasa 7 i w piątek po Mszy św. klasa 8.

5.Osoby które z jakiś powodów nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania a chcą to uczynić niech zgłoszą się osobiście do ks. Proboszcza.

6.Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św.

7.Nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy św. o 18.00 dziś po 16.00 a za tydzień po 11.00.

8. Do nabycia „ Niedziela” po 6 zł.

9. Prosimy aby trawę i chwasty między grobami wykaszać we własnym zakresie.