INTENCJE MSZALNE 21 VI – 27 VI 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 21.06.      wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

     17:30 1+ Kazimierza Warzycha – od uczestników pogrzebu.

              2+ Stanisławę Gruczka – od bratowych Marii i Stanisławy z rodzinami. 

     18:00 1 + Jerzego Deska – z racji urodzin – od Żony i dzieci.

              2 + Zmarłych z rodzin Deska i Pęcherzów.

              3 + Leonarda Mioduszewskiego – od rodzin Troczka, Deska i rodziny ze Świdnicy

WTOREK 22.06.     

      17:30 1+ Bogumiłę Macoch – od rodzin Mrugalskich, Ślązaków, Macochów i Radków.

               2 + Bogdana Gmur – od sąsiadów z ul. Klonowej i sąsiadów Mikołajczyków.

      18:00 1 + Jerzego Podgórskiego – od Regionalnego Związku Rolników i KGW w Częstochowie oraz Rady

                    Powiatowej KGW w Kłobucku.

               2 + Zofię Podgórską – od siostry Urszuli z rodziną.

        3 + Stanisławę Ślązak – od wnuków Artura i Marcina z rodzinami.

 ŚRODA 23.06.    

     17:30 1+ Józefa Pawłowskiego – od szwagra Józefa Juszkiewicza z rodziną i rodzin Juszkiewiczów

               i Cieślów.

              2+ Sebastiana Pawłowskiego – od Pauliny z rodziną.

     18:00 1 + Mariannę w 25 r. śm., Henryka, Stanisława Król, zmarłych z rodzin Król i Czyż.

              2 + Kazimierę Mońka – od Barbary Plewińskiej z rodziną i firmy ,,Mitoja”.

CZWARTEK 24.06.    Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

      9.30    Zakończenie Roku Szkolnego w ZSzP w Lipiu.

     17:30 1 + Janinę Drząkowską z racji imienin – od Genowefy i Wiesi.

               2 +Władysława Szczepaniaka – od rodziny Cybińskich.

     18:00 1 +Stanisława Szlązaka – od szwagierki Kazimiery z rodziną i rodziny Czarneckich.

              2 + Jana Głowę – od chrześnicy Grażyny i rodziny Zabraniaków.

PIĄTEK 25.06.   

   Rębielice Szlacheckie

     10.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.

     17:30 Droga krzyżowa na wałach.

     18:00 1 Za ofiarodawców.

              2 + Ewę, Ryszarda Chęcińskich.

              3 + Feliksa Pawelca – od rodziny Klimzów i Jolanty Chyra z rodziną.

SOBOTA 26.06.         

     18:00 1 + Zdzisława Głąba w 6 r. śm., Aleksandra Czupryna, Mariana Głąb.

              2 + Wandę Heluszka – od rodzin Siejów, Załęckich, Dądelów i Szlązaków.

13 NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.

8:00 + Stanisława Łyźniaka – od sąsiadów Kasprzaków, Kiedrzynów, Heleny Słomian i Leszka Knop.

   9:30  + Marię Macoch w 17 r. śm. – od najbliższych.

   11:00  Odpust w Lipiu ku czci św. Jana Chrzciciela – za parafian.

   16:00 +Lucjana Kilana w 13 r. śm., Antoninę, Stefana Ptaków, Marcjannę, Teofila Kilanów.

   8:30 Natolin + Marię Słomian – od Róży Różańcowej z Natolina.

10:00 Rębielice Szlacheckie + Joannę Kozacką w 1 r. śm., Tomasza Kozackiego.

11:30 Albertów + Stanisława w 8 r. śm., Teresę, Stefana Pyrgiel i zmarłych z rodziny.