OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021r.

• Od dzisiejszej niedzieli Ks. Arcybiskup Częstochowski zniósł ogólną dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Św. Oznacza to powrót do ,,normalności” a wszyscy są zobowiązani pod grzechem ciężkim do uczestnictwa. Pozostaje nakaz noszenia maseczek w kościołach i kaplicach.
  • Dziś o 11.00 rocznica I Komunii Świętej.
  • W liturgii w poniedziałek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, we czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – z tej racji w niedzielę o 11.00 suma odpustowa ku czci św. Jana Chrzciciela przy kapliczce w Lipiu. Nie będzie Mszy Św. w Dankowie o 11.00 . obecnie są prowadzone prace remontowe wnętrza kapliczki, stąd taca odpustowa na ten cel.
  • W piątek o 17.30 droga krzyżowa na wałach i Msza Św. za ofiarodawców.
  • Msze Święte na zakończenie roku szkolnego dla ZSzP w Lipiu w czwartek o godz. 9.30 a dla Szkoły Podstawowej w Rębielicach Szlacheckich w piątek o 10.00.
  • Spotkanie kręgu biblijnego w poniedziałek po Mszy Świętej i nabożeństwie a spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o 9.30.
  • W przyszłą niedzielę nabożeństwo czerwcowe po Mszy Św. o 8.00.
  • Serdecznie dziękujemy za kwiaty do kościoła rodzicom dzieci przeżywających rocznicę I komunii świętej, prosimy za tydzień kolejne rodziny.
  • Bóg zapłać za ofiary z Dankowa 1000 zł i 100 zł.
  • Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.