OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17 NIEDZIELE ZWYKŁĄ 25.07 2021R.

27 Lipiec 2021r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Dziś o 11.00 suma na „Wałach” w intencji kierowców z poświęceniem pojazdów. Można nabyć breloczki po 5 zł i plakietki do przyklejenia w samochodzie po 2 zł. Zbiórka do puszek na MIVA POLSKA 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy.

2. Dziś odpust w Albertowie ku czci św. Anny o 12.15, i jutro w Albertowie Msza św. o 19.00

3.W liturgii w poniedziałek wsp. św. Joachima i Anny Rodziców Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wsp. św. Marty, w sobotę wsp. św. Ignacego z Loyoli.

4. W piątek o 17.30 Droga Krzyżowa na wałach i Msza św. za ofiarodawców.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół Natolin 500 zł. Zbrojewsko 200zł i 50zł, Lipie Parkowa 300 zł.

6. Bóg zapłać za kwiaty do kościoła, za tydzień stroją nowożeńcy.

7. Bóg zapłać za wykoszenie trawy na wałach i posprzątanie jej panom Jackowi Dobosz, Henrykowi Knop, Dawidowi Pawelec, pracownikom interwencyjnym Urzędu Gminy – Lipie pani Wiesi i pani Gieni.

8. Planowana jest pielgrzymka na Jasną Górę 25 sierpnia, prosimy o wcześniejsze zapisy, prosimy również o zgłoszenie chęci przyjęcia pielgrzymów z Jarocina 12 sierpnia do następnej niedzieli włącznie.

9. Do nabycia „ Niedziela” po 6 zł.