INTENCJE MSZALNE 2 VIII – 8 VIII 2021 r.

PONIEDZIAŁEK 2.08.

17:30 1 + Kazimierza Rus – od syna Krzysztofa z Eweliną.

2 + Andrzeja Gwiździela – od brata Mieczysława z Żoną i brata Witolda z rodziną.

18:00 1 + Janinę Mikina – od rodziny Wieczorków z Lipia.

2 + Krystynę Zdunek – od syna Grzegorza z Żoną.

WTOREK 3.08.

17:30 1 + Zenonę Kłosak – od Renaty i Zdzisława Konopków i chrześnicy Grażyny z rodzinami.

2 + Genowefę Wielgosik – od Mariusza Mikołajczyka i Aleksandry Cieśla z rodzinami.

18:00 1 + Stanisława Wilka – od brata Henryka z rodziną.

2 + Annę Kocot – od wnucząt Kacpra, Ani, Amelki, Zosi i Neli.

ŚRODA 4.08.    wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

17:30 1 + Jana Balasa – od rodziny Osiewaczów Włodka i Zenka.

2 + Mariana Wróblewskiego – od bratowej Renaty z rodziną i sąsiadów Dądelów.

18:00 1 + Henryka Małoszyca – od chrześnicy Marty z synem Adrianem i rodziny Telikowskich z Krzepic.

2 + Marka Kudra – od Roksany i Wiktora Kupczyków i rodziny Olszewskich.

CZWARTEK 5.08.

17:30 1 + Sebastiana Wołocha – od brata Damiana z rodziną.

2 + Elżbietę Szczepaniak – od siostry Marii Plaminiak.

18:00 1 + Mieczysława Czuprynę – od Teresy i Edwarda Świerczewskich i chrześnicy Anety z rodziną.

2 + Janinę Łosik – od Mirosława i Andrzeja Międłów z rodzinami.

PIĄTEK 6.08.   Święto Przemienienia Pańskiego

10:00 Albertów + Antoninę Sieja – od Jadwigi Pyrgiel i Zofii Cieślak z rodzinami.

16:30 Natolin +Jana Łosika – od chrześniaków Ewy, Kasi i Tomka z rodzinami.

Rębielice Szlacheckie +Zdzisławę Janeczek – od syna Dariusza z rodziną.

18:00 +Mirosława Szymanka – od chrzestnej Doroty Musiel i Jadwigi Musiel z dziećmi.

SOBOTA 7.08.

17:30 1 + Krystynę w 10 r. śm. i Feliksa w 1 r. śm. Pawelec – od dzieci.

2 + Anielę Kopera w 1 r. śm., Józefa w 34 r. śm., Gabrielę Grądys i zm. z rodzin Koperów,

Grądysów, Kowalików i Kasprzaków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 1 Żywy Różaniec.

2 + Krzysztofa Domagałę, zm. z rodzin Domagała, Łosik, Wojtyra, Pawelak i Pilarz.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA 8.08.

8:00 + Włodzimierza Ryszczyka w 28 r. śm., Kalinę Janerko w 20 r. śm. – od rodziny.

9:30  Albertów + Łucję w 59 r. śm., Tomasza, Pelagię Hałków, zmarłych z rodzin Hałków i Drabów.

Rębielice Szlacheckie + Mariannę, Stefana Bogaczów, Henryka, Helenę Cerów.

11:00  Za parafian.

W 55 r. ślubu Kazimiery i Adama, w 80 r. ur. Adama i o błogosławieństwo dla całej rodziny.

W 10 r. ślubu Karoliny i Sebastiana.

Chrzest: Wojciech Adam Kałuża.

12:15 Natolin + Adolfa w r. śm., Antoniego, Juliannę, Katarzynę Gancarków, Józefa, Mariannę Janeczków.

16:00 +Teresę, Józefa Kabała w 30 r. śm., Grażynę Skowronek, Helenę Kuc, Marię Prudło, Tomasza

Gralczyka, Kazimierza Górskiego, zmarłych z rodzin Drosik i Kabała.