Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedziela Zwykła 1.08.2021 r.

1. Dziś 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O 17.00 zabiją dzwony i zawyją syreny. Sierpień to miesiąc trzeźwości – zachęcamy do abstynencji  od alkoholu w duchu pokuty i nawrócenia dla naszego narodu.
  2. Dziś niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu – z braku czasu tylko w Dankowie po sumie i po 16.00.
  3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Msza Św. i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Godzina Święta o 23.00. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w kaplicach; w Albertowie  o 10.00, w Natolinie i Rębielicach Szlacheckich o 16.30, w Dankowie o 18.00. Po Mszach Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź pół godziny wcześniej. W sobotę Msza Św. o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 18.00  i nabożeństwo.
  4. W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów.
  5. Bóg zapłać za ofiary i wystrój kościoła nowożeńcom 200, 200 i 100 zł oraz za ofiarę z Lipia z ul. Stawowej 100 zł. Za tydzień prosimy kolejne rodziny z kolejki o wystrój kościoła.
  6. Do nabycia ,,Niedziela” po 6 zł.