INTENCJE MSZALNE 9 VIII – 15 VIII 2021r.

PONIEDZIAŁEK 9.08.     święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)

17:30 1 + Józefa Helt – od szwagierki Ireny z rodz. i szwagra Henryka.

2 + Zdzisława Hobra – od siostrzenicy Magdy i chrześnicy Ani z rodzinami.

18:00 1 + Leszka, Józefę, Stanisława Fabisiak, Mariannę, Stefana Mikołajczyk.

2 + Jacka Wielocha w 1 r. śm. – od Żony z dziećmi, +Stanisława, Krystynę, Mirosława Wieloch.

WTOREK 10.08.     święto św. Wawrzyńca DkM

17:30 1 + Władysława Dobosza – od siostry Danuty i chrześniaka Zbigniewa z rodz.

2 + Jana Wilka – od szwagra Ryszarda z żoną Grażyną oraz rodz. Mrowców i Łosików.

18:00 1 + Michała Szubę w 46 r. śm. oraz zmarłych z rodz. Szubów i Kmitów.

2 + Tadeusza Szlachcica – od swatki Anny Kocot z rodz. I chrześniaka Andrzeja Pawlaka z rodz.

ŚRODA 11.08.    wspomnienie św. Klary

17:30 1 + Janusza Wilka – od uczestników pogrzebu.

2 + Genowefę Bujalską – od rodziny Lubczyńskich z Wapiennika i Andrzeja Konca z rodz.

18:00 1 + Stanisława Łyźniaka w 1 r. śm.

2 + Andrzeja Kowalczyka – od rodz. Smolarków i Sitków i Stanisława Wieczorka z rodz.

z Zimnowody.

CZWARTEK 12.08.

17:30  1 + Joannę Kozacką – od rodz. Ogórków i sąsiadów Bujalskich.

2 + Józefę Łosik – od uczestników pogrzebu.

18:00 1 + Pawła Karbowskiego – od brata Krzysztofa z rodz.

2 + Józefa Szczepaniaka – od chrześniaka Marka z rodz. i rodz. Kozackich z Sieniawy.

3 + Władysławę Szczepaniak – od chrześnicy Marioli z rodz. i rodz. Wydmuch z Dankowa.

4 + Danielę Kałuża – od rodz. Leszczyńskich z Więcek i rodz. Śpiewaków.

PIĄTEK 13.08.

17:30 1 + Walerego Kistela – od uczestników pogrzebu.

2 + Kazimierę Grabarz – od Marii Kistela.

18:00 1 + Bogdana Mania – od chrześniaka Artura i Ewy Cisowskiej z dziećmi.

2 + Leszka Wąż – od sąsiadów Ozgów i Lisów z Rębielic.

SOBOTA 14.08.   wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego

17:30 1 + Mariannę Słomian – od Leokadii i chrześnicy Zuzi z rodz.

2 + Edwarda Słomiana w 6 r. śm. – od syna Krzysztofa z rodz.

18:00 1 + Józefa Szczepaniaka – od kuzyna Mirosława Biernackiego.

2 + Zygmunta Przygoda – od rodz. Gancarków, Pietrzaków, Szymochów, Szczepaniaków i Tyrałów.

NIEDZIELA 15.08.    Uroczystośc Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

8:00 + Stanisława Mrugacza w 3 r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami, + Kazimierza Niemca

w 4 r. śm i zmarłych z całej rodziny.

9:30  Albertów + Longinę w 3 r. śm., Ryszarda Nicponiów – od córki Barbary i syna Jacka z rodzinami.

Rębielice Szlacheckie + Tadeusza w 16 r. śm., zmarłych z rodz. Kiedosów i Kilanów.

11:00  Za parafian.

W 1 r. ur. Jakuba i Liliany w 5 r. ur.

12:15 Natolin + Mariana, Kazimierę, Zbigniewa Grabarz, Marię Kistela.

16:00 +Kazimierę, Wacława w r. śm., Piotra, Michalinę Szczęsnych, Petronelę, Franciszka Lipskich,

Franciszka Słomiana.